Як налаштувати gprs на нокиа. Як налаштувати інтернет на нокиа.

Мобільні телефони вже давно використовуються не тільки як засобу голосового зв'язку, але і як засобу доступу в інтернет. Доступ до інтернет-ресурсів в стільникових телефонах Nokia здійснюється за допомогою технологій GPRS-WAP і GPRS-INTERNET. Оскільки друга з цих технологій дозволяє користуватися глобальної всесвітньої мережею з меншими затратами, ніж перша, тому ми розглянемо настройку телефону Nokia Е51 для роботи за технологією GPRS-INTERNET. Знаючи як налаштувати цю модель телефону, ви зможете легко налаштувати і інші телефони даного виробника.
Інструкція
1
Зателефонуйте в службу технічної підтримки свого стільникового оператора і дізнайтеся, чи підключена у вас послуга GPRS-INTERNET. Якщо послуга не підключена, попросіть підключити її
2
Виберіть Меню-Засоби-Настройки-Підключення-Точки доступу.
3
Виберіть Функції-Нова точка доступу для створення нової точки доступу.
4
Напишіть назву з'єднання, наприклад mts internet.
5
У рядку «Канал даних» виберіть «Пакетн.данние».
6
У рядку «Ім'я точки доступу» впишіть ім'я, яке визначається вашим стільниковим оператором.Напрімер: internet.mts.ru (МТС), internet.beeline.ru (Білайн), internet.tele2.ru (Tele2), internet.nw (Мегафон північний захід) .Названіе точки доступу визначається вашим регіоном.
7
Введіть ім'я користувача, яке також надається постачальником услуг.Для МТС - mts, для Білайн - beeline, для Мегафон і Тele2 - поле залиште порожнім.
8
У рядку «Запит пароля» виберіть «Так», якщо хочете вводити його при кожному відвідуванні інтернету, або «Ні», щоб пароль зберігся в пам'яті телефону, і підключення до інтернету відбувалося без введення пароля.
9
У рядку «Пароль» вкажіть пароль, який надасть вам ваш оператор.Для МТС - mts, для Білайн - beeline, для Мегафон і Tele2 - залиште порожнім.
10
У рядку «Домашня сторінка» можете ввести адресу сторінки, якщо хочете.
11
У рядку «Аутентифікація» на ваш розсуд виберіть «Захищена» або «Звичайна».
12
Натисніть праву кнопку під дисплеєм «Назад», щоб зберегти настройки та вийті.Виключіте та увімкніть телефон.
Зверніть увагу
Можна використовувати GPRS-internet як за допомогою браузера телефону, так і через інші браузери сторонніх виробників.
Корисна порада
Якщо ви користуєтеся не одним оператором зв'язку, налаштуйте одразу точки доступу для кожного оператора, і надалі при зміні оператора, ви зможете перемикатися на потрібну точку доступу.