Як підключити другий комп'ютер до інтернету, якщо один підключений. Як подключіть2 комп'ютера до інтернету через rj45.

У більшості випадків, провайдери навмисно створюють користувачам ті умови, при яких останньому доводиться користуватися максимальною кількістю послуг. Приміром, якщо у вас вдома є два або три комп'ютера , то вам запропонують підключити ПК до інтернету окремо. І природно, вам доведеться платити за кожну точку доступу. Трати величезні і не виправдані. На щастя, є дешевші і розумні варіанти підключити декілька комп'ютерів до інтернету.
Вам знадобиться
  • Кілька ПК або ноутбуків
  • Свитч
  • Мережеві кабелі
Інструкція
1
Виберіть основний комп'ютер. В ідеалі, це має бути саме ПК, а не ноутбук, бо до нього буде приєднаний свитч. Бажано, щоб це був найпотужніший з домашніх комп'ютерів.
2
Підключіть комп'ютер до головного порту світча (якщо такий є) за допомогою мережевого кабелю RJ-45. Всі інші ПК або ноутбуки підключіть до того ж свитчу через що залишилися порти.
3
Зайдіть в настройки що з'явилася локальної мережі основного комп'ютера . Відкрийте настройки протоколу TCP/IPv4. Вкажіть IР-адресу даного комп'ютера 192.168.0.1.
4
У тому ж самому пункті на інших комп'ютера х вкажіть IP-адреси формату 192.168.0.Х, де Х - довільне неповторяющееся число. Надалі, номером кожного комп'ютера в мережі буде саме остання цифра в IP-адресі. В полях «DNS-сервер» і «основний шлюз» введіть 192.168.0.1.
5
Відкрийте властивості вашого підключення до інтернету на головному комп'ютері. Зайдіть у вкладку «доступ» і дозвольте використання даного інтернет з'єднання вашої нової локальної мережі.
6
Вимкніть брандмауер Windows і всілякі фаєрволли, встановлені на основному комп'ютері.