Як почистити куртку в домашніх умовах. Як почистити замшеве куртку в домашніх умовах.

Коли ви купуєте нову куртку , то хочете, щоб вона виглядала нової довгий час, але випадково з'явилися плями псують зовнішній вигляд стильною речі. Є два рішення цієї проблеми: спробувати вивести плями з куртки самостійно або відправитися з нею в хімчистку.
Інструкція
1
Чистити куртку в домашніх умовах потрібно враховуючи особливості того матеріалу, з якого вона пошита. Замшеве куртку , щоб вона відразу після покупки не бруднила ваші речі, потрібно гарненько пропилососити.
2
Плями від крапель дощу можна видалити за допомогою спеціальної щіточки для замші. Краще вибирати ту, у якої на одній ручці кілька різних насадок.
3
Такий же щіточкою з насадками з гумки, терки і грубої губки потрібно проходити по місцях, де в першу чергу з'являється блиск і потертості на одязі.
4
Щоб очистити від вуличного бруду і пилу шкіряний одяг, її потрібно протерти дуже обережно мокрою ганчіркою, так, щоб не розтягнути виріб. Дайте куртці висохнути, повісивши її на плічка далеко від обігрівальних приладів, інакше шкіра втратить блиск, еластичність, стане жорсткою і ламкою.
5
Вивести пляму зі світлою шкіряної куртки можна, приготувавши суміш з тальку і скипидару. Намазати пляма, притиснути шматочком скла і покласти зверху вантаж. Коли все висохне, можна протерти шкіру сухою ганчіркою.
6
Якщо ви почистите шкіряну куртку мильним розчином, додавши в нього нашатирний спирт, то не забудьте протерти куртку касторовою олією, щоб повернути їй м'якість.
7
Шкіряна куртка знову набуде блиску, якщо протерти її гліцерином.
8
Якщо на куртці є плями, які важко вивести, то згадайте, чим саме ви могли забруднити вещь.Пятно від чорнила кулькової ручки можна вивести оцтовою кислотою і спиртом. Перевірте, як поведе себе при обробці забарвлена шкіра на непомітній ділянці. Масляні плями легко зникають, якщо обробити їх тампоном, змоченим в бензині.
Корисна порада
Якщо ви не впевнені, що зможете впоратися з плямою, не зіпсувавши куртку, зверніться за допомогою до професіоналів.