Як написати програму на комп'ютері. Як створити програму для комп'ютера.

Якщо ви вирішили написати свою комп'ютерну програму, спочатку ще раз подумайте, чи точно ви хочете займатися програмуванням? Адже написати свою програму справа досить трудомістке, і тільки на перший погляд здається простим. Але, якщо вже ви остаточно зважилися на написання програми, ось кілька порад на цю тему.
Вам знадобиться
  • Для цього вам буде потрібно знання азів програмування.
Інструкція
1
Вирішіть, чому буде присвячена програма, яку ви збираєтеся написати, які завдання вона вирішуватиме. Це залежить виключно від вашої фантазії і смакових пристрастей. А, можливо, ви зіткнулися з тим, що для вирішення вашої проблеми ви не знайшли в інтернеті зручної програми і тому вирішили написати свою. Головне на цьому етапі точно уявляти, на яку аудиторію вона буде розрахована.
2
Визначтеся - на якій операційній системі вона працюватиме. Серед наших співвітчизників найбільшою популярністю користується операційна система Windows. Так що якщо ви будете писати свою програму в розрахунку на нашу аудиторію, то найправильніше зупинити свій вибір саме на ній.
3
Виберіть засоби програмування. Для створення додатків під Windows найбільше поширення отримали мови програмування: MS Visual Basic, Borland Delphi, Borland C ++ Builder. Ці мови дозволяють складати програму за принципом дитячого конструктора - з готових частин ви збираєте єдине ціле.
4
Знайдіть свою родзинку, чим відрізнятиметься ваша програма від інших програм цього напрямку.
5
Розробіть інтерфейс програми. Якщо це ваше перше додаток зупиніться на стандартному Windows-інтерфейсі. Скористайтеся дизайнером форми та інспектором об'єктів. Вони допоможуть вам не тільки зрозуміти, яким буде інтерфейс вашої програми ще на етапі програмування, але і задавати властивості об'єктів, що значно спростить весь процес.
6
Оформіть ваші авторські ідеї в алгоритм. Якщо ваша програма досить серйозна і працює зі своїм власним типом файлів - зареєструйте його за програмою. Реєстрація може виконуватися спеціальним файлом-інсталятором, і обов'язково повинна мати можливість виклику повним ім'ям файлу.
7
Напишіть файл допомоги. Для цього можна скористатися спеціальним компілятором. Компілятор поставляється з будь середовищем візуального програмування (Delphi, Visual Basic, Visual C ++) hc.exe.
8
Створіть дистрибутив програми. Дистрибутив - це архівна копія вашої програми з додатковими можливостями. Під час розархівації користувач вказує папку, куди буде встановлена програма, може тип установки і т.д. До дистрибутива традиційно прикладається файл readme.txt, в якому є інформація про назву та версії програми, дату її випуску, короткий опис. Програма написана
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=MOpF5lk3cLY
Зверніть увагу
Після виправлення помилок і в тому випадку, якщо ваша програма підтримує інтерфейс англійською мовою ви можете викласти її для тестування на сайті бета-тестерів www.betanews.com.
Корисна порада
Найперша версія програми зазвичай називається "альфа". Найчастіше вона містить багато помилок - має сенс її протестувати за допомогою своїх друзів
Без особливих зусиль створити найпростішу програму можливо навіть профану в комп'ютерних справах. Наприклад, можна написати програму для зберігання паролів від сайтів. Вам знадобиться лише один-два вечори і спеціальна програма.
Вам знадобиться
  • Алгоритм 2.5
Інструкція
1
Для початку скачайте програму Алгоритм 2.5. З її допомогою ви зможете створити самостійно нескладну комп'ютерну програму.
2
Створіть папку на робочому столі. Дайте їй назву. Наприклад, паролі. Відкрийте її і створіть порожній текстовий документ. Розширення файлу обов'язково має бути .txt. Дайте йому назву. Тепер відкрийте програму Алгоритм 2.5 і збережетеся. Для цього відкрийте «Файл», потім «зберегти як ..." і виберіть нову папку, створену на робочому столі.
3
Додайте таблицю. Для цього в списку ліворуч клацніть пункт «таблиця. Вона повинна містити 4 стовпці: логін, пароль, сайт. Перший стовпчик залиште без назви. Колір встановіть білий. Потім необхідно створити меню. У тому ж списку виберіть пункт «меню». В поле «текст» замість «Меню1 пункт1» напишіть «Файл».
4
Тепер клацніть правою кнопкою миші по «файл» і виберіть «додати пункт». Таким чином додайте два пункти. Не забувайте збоку в поле «текст» замість «меню1 пункт1» замінити напис. Для першого пункту напишіть «відкрити», для другого - «зберегти».
5
Далі вам необхідно створити події. Це потрібно, щоб при натискання кнопки відкрити - відкривалося, а при натисканні зберегти - зберігалося. Натисніть на кнопку «файл і виберіть« відкрити ». Після цього можете створювати подія. Виберіть подію «клік». В діях вкажіть наступну послідовність: вікно - окно1, об'єкт - таблица1, властивості - відкрити таблицю. Не забувайте в пункті «шлях до файлу» вказувати на створений раніше текстовий документ. Так само створіть подію для пункту «зберегти».
6
Збережіть проект. Тепер ви можете запустити програму. Для цього натисніть на зелений трикутник вгорі. Впишіть в таблицю будь-які дані і збережіть. Щоб перевірити чи працює програма, закрийте її та запустіть знову. Натисніть «відкрити». Якщо таблиця заповнитися даними, які ви ввели, все працює. Збережіть програму в .exe.
7
Натисніть «файл - створити готову програму». Збережіть файл в папку на робочому столі, яку створили в першій кроці. Тепер запустіть файл і натисніть «створити готову програму безкоштовно» і за посиланням перейдіть на сайт. Потім натисніть «створити exe-файл програми безкоштовно» і завантажте свою програму на сайт. Ви отримаєте посилання на скачування. Скачайте програму і помістіть в ту ж папку.