Як лікувати аденоїди у дітей.

Наявність аденоїдів у дитини є нормою. При простудних захворюваннях вони можуть збільшуватися, тому що виконують захисну функцію від вторгнення мікробів в ЛОР органи дитини. Без аденоїдів не може сформуватися імунітет до інфекційних і простудних захворювань. Видаляти їх потрібно, в крайньому випадку, за порадою фахівця, коли аденоїди розрослися і продовжують збільшуватися, що утруднює дихання дитини. Так само у випадках, коли вони перестають виконувати свою захисну функцію через обширного запалення і розростання. У всіх інших випадках дитини необхідно лікувати всіма доступними методами і засобами.
Інструкція
1
В першу чергу для успішного лікування аденоїдів і для їх збереження для нормальної роботи імунної системи дитини необхідно виконувати всі рекомендації лікуючого лікаря. Якщо ваш лікар каже що лікування не можливо і захворювання зайшло занадто далеко і пропонує операцію з видалення аденоїдів, то необхідно вірити і погоджуватися. У деяких випадках лікування вже дійсно не допоможе. У всіх інших, до певних рекомендацій доктора, можна використовувати і інші численні методи лікування.
2
Необхідно загальне зміцнення організму дитини та її імунної системи. Для цього потрібно правильно і повноцінно годувати дитину, більше бувати на свіжому повітрі, застосовувати вітамінні комплекси за рекомендацією доктора. Самостійно прописувати дитині вітамінотерапію ні в якому разі не можна. Це може принести не стільки користі, скільки нашкодити. Використовувати без призначення можна тільки нешкідливі народні методи. Всю іншу терапію тільки під наглядом і за рекомендацією фахівця.
3
Вичавіть сік зі свіжої буряків, додайте в 100 грамів соку одну столову ложку квіткового меду. Все ретельно перемішайте і закопуйте в ніс дитини 4-5 разів на день підігріту суміш. Закапувати потрібно протягом одного місяця. Суміш зберігайте в холодильнику. Багато не робіть, вона повинна бути завжди свіжа, тобто розводите не більше ніж на три дні.
4
Купіть в аптеці масло туї. Закопуйте вранці і ввечері в кожну ніздрю по 2-3 краплі протягом одного місяця.
5
Прокип'ятіть хвощ польовий. Після кип'ятіння розчину необхідно настоятися протягом 2-3 годин. Процідіть і вичавіть отриманий розчин. Маленької дитячої клізмою промивайте ніс дитини протягом двох тижнів вранці і ввечері.
6
Візьміть в рівних частинах по одній столовій ложці: мати і мачуху, ромашку аптечну, календулу, плоди шипшини. Зробіть настій, капніть 2 краплі ялицевої олії, яка продається в аптеці, і промивайте ніс дитини протягом одного тижня вранці і перед сном.
7
Можна приготувати настій з мати і мачухи, материнки, череди і додати 2-3 краплі ялицевої олії. Промивати ніс один тиждень вранці і ввечері.
8
Приготуйте настій з перегородок волоського горіха. Його необхідно прокип'ятити і остудити. Промивати ніс протягом однієї, двох тижнів - двічі на день.
9
Можна робити інгаляції з будь-якими протизапальними маслами через спеціальний інгалятор або плеснув в бані масло на кам'янку.
10
Вичавіть сік алое, додайте мед і одну краплю пихтового масла. Закопуйте дитині в ніс по 3 краплі 3 рази на день протягом 2-3 тижнів.
Корисна порада
Якщо ваш доктор наполягає на операції, то варто прислухатися до його поради.