Як полюбити роботу.

Якщо в понеділок не хочеться вставати, тому що ви розумієте, що попереду вас чекає ціла тиждень праці, то, швидше за все, ви не любите свою роботу . Більшість людей проводять на роботі більшу частину свого життя. Тому атмосфера, в якій людині доводиться трудитися, є одним з найважливіших чинників ставлення до роботи.
Інструкція
1
Щоб полюбити свою роботу , потрібно спілкуватися зі своїми колегами. Розкажіть їм, чого вам вже вдалося досягти. Постарайтеся внести в робочу атмосферу трохи неформального спілкування. Це дозволить вам подружитися з вашими товаришами по службі. А працювати в компанії друзів набагато приємніше і цікавіше.
2
Подумайте, що у вашій роботі вас приваблює найбільше і зробіть упор на цей вид діяльності. Наприклад, в дитинстві ви завжди хотіли стати лікарем. Виросли, стали лікарем, прийшли працювати в лікарню і розчарувалися, через те, що на вас навалилося купа паперової роботи. Постарайтеся в цьому випадку більше часу проводити з пацієнтами, можливо ваша думка про роботу зміниться.
3
Не варто виконувати всю роботу поодинці - намагайтеся працювати в команді. Напевно у вас в компанії знайдеться стажер, який з радістю виконає базову частину вашої роботи. Давши йому таку можливість, ви полегшите свою долю і дасте людині навчитися необхідним навичкам, які знадобляться йому в майбутньому.
4
Робіть спочатку ті завдання, які здаються вам неприємними і рутинними. Відбувшись від них в першій половині дня, ви зможете присвятити залишок дня того, що подобається. Це дасть вам можливість піти додому в чудовому настрої.
5
Щоб полюбити свою роботу , варто чергувати її з відпочинком. Це звичайно не говорить про те, що більшу частину часу варто проводити, спілкуючись з колегами або розкладаючи косинку. Але, якщо ви над чимось працюєте і наближаєтеся хоча б на крок до завершення, то чому б не дозволити собі хвилинку відпочинку?
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-g_k9fdh8LU