Як зрозуміти собі настрій.

Встали не з тієї ноги, нічого не хочеться, все дратує, все гнітить або трапилися дрібні неприємності ... У поганого настрою бувають різні коріння. Але, що прикро, часто настрій падає без видимої нам причини, на порожньому місці. Єдиного рішення для цієї проблеми, звичайно ні, але ясно лише одне - треба влаштувати свято!
Інструкція
1
Щоб підняти собі настрій , потрібно влаштувати свято ліні. Нічого не робіть годину, добу або навіть пару днів! Можливо, у вас просто накопичилася втома. Виспіться, дайте відпочинок натрудженим рукам і змученої всякими думками голові.
2
Одним з приємних способів боротьби з поганим настрій м може бути свято живота. Величезна тарілка морозива з полуницею і шоколадом додасть вам більшу порцію позитиву.
3
Будь-яка рухова діяльність помітно підвищує життєвий тонус. Катайтеся на велосипеді, потанцюйте під улюблену музику. Згадайте, можливо, в дитинстві ви займалися яким небудь видом спорту. Почніть заново тренування, і ви відчуєте прилив життєвої енергії. Проблеми психологічного плану легко відійдуть на другий план.
4
Якщо у вас є можливість, то можна влаштувати свято тринькання. Жінки всього світу знають, як підняти настрій , здійснюючи потрібні або не дуже покупки. Не обов'язково купувати дорогі туфлі або золоті ланцюги. Можна купити десяток приємних дрібниць - туга і смуток покинуть вас.
5
Напишіть листи всім своїм бабусям і дідусям, зателефонуйте батькам або давно забутим друзям, віднесіть речі в дитячий будинок. Способів подарувати людям своє душевне тепло багато. А воно має дивну властивість - завжди повертатися в п'ятикратному обсязі.
6
Кожна людина з часом знаходить, як йому боротися з поганим настрій м, та все ж є єдиний для всіх секрет - погане настрій найчастіше залежить від наших думок . Постарайтеся позбутися від них, так ви зможете знайти спокій і гармонію.