Як розвести хвилястих папуг. Як зробити будиночок для папуг із сірникових коробок.

Хтось заводить собі одного папугу і вчить його говорити, а хтось хоче спробувати розведення хвилястих папужок, тому купує парочку і з нетерпінням чекає потомство. Що ж потрібно знати, щоб очікування не виявилися марними?
Інструкція
1
Папуги теж вміють любити, тому не завжди виходять пари саме з тих птахів, з яких хотілося б. Якщо поспостерігати за ідеальною парою папуг , то відразу видно, як самець дбайливо дзьобом чіпає самочку, любовно мнучи їй пір'ячко, пригощає ласощами.
2
Бажано для розведення брати молодих не родинних птахів, але допускати кладку самки можна тільки з 1-1,5 року. До цього часу вона повністю сформується і зможе без шкоди здоров'ю знести перше яйце.
3
Якщо забезпечити 16-ти годинний світловий день і повноцінна годівля папуг (фрукти, овочі і зелень), то можна займатися розведенням у час року. Головне - дотримуватися температурного режиму, для зародків потрібно від 20 до 30 градусів Цельсія.
4
Стимулом до початку розмноження є спеціальний гніздовий будиночок для хвилястих папуг , хоча деякі самки можуть знести яйця і на підлогу клітки, не чекаючи, поки господар обладнає гніздо. Воно являє собою дерев'яний ящик з кришкою і маленьким круглим отвором в бічній стінці, який підвішується зовні клітини. Для цього у верхній частині бічної стінки клітки видаляють кілька прутів.
5
На дні гніздового будиночка для яєць робиться поглиблення нижче рівня підлоги на 2 см, діаметром 10 см і насипаються тирсу листяних порід, змішані з 1 столовою ложкою сухої лікарської ромашки шаром в 3 см.
6
Папуг посилено годують продуктами, що містять багато вітамінів, сумішшю з варених яєць, манки, моркви. Ставлять в годівницю товчений крейда або глюконат кальцію.
7
Самка починає готувати гніздо, потім вискубує пір'ячко біля клоаки, стає повільною, майже весь час сидить в гнізді. Перше яйце вона кладе через 3 тижні від дати появи гніздового будиночка. Відразу ж скорочують додаткові мінеральні підгодівлі, щоб обмежити яйцекладку. Самка несе через день до 12 яєць.
8
Через 17-19 днів після початку насиджування, з'являються пташенята. Вони голі і сліпі. Тільки на 10 день починають рости пеньки пір'їнок. А двотижневі пташенята хвилястих папуг вже повністю опушені, мають невеликі пір'я на хвості і крилах.
9
Пташенята ростуть швидко і через місяць виходять із гнізда. Після цього вони містяться разом з батьками, поки не навчаться їсти самостійно. Потім молодих папужок пересаджують в окрему простору клітку.