Як розвинути в собі креативність.

Багато людей вважають, що креативне, тобто творче мислення - це якийсь дар, і з цим треба народитися. Але якщо у вас такого дару немає, його завжди можна розвинути. Ось деякі варіанти.
Інструкція
1
Спочатку вам необхідно позбутися стереотипу, що тільки творчі люди народжуються креативними.
2
Потрібно зайнятися чимось творчим. Найпростіше - купити фотоапарат або мобільний телефон і знімати все, що вам здається цікавим.
3
Коли ви лягаєте спати, не вантажите свою голову насущними проблемами. Почніть фантазувати: літайте, подорожуйте в майбутнє, придумуйте якісь неймовірні історії. Це практично те ж саме, що писати книги, але тільки в своїй уяві. Тепер ви від письменника відрізняєтеся тільки тим, що не пишіть все, що придумуєте.
4
На креативність дуже добре впливає краса. Її потрібно малювати для себе скрізь. Красу, якщо захотіти, можна побачити навіть в валялося сміття. Варто лише прищулитися і обриси предметом стануть погано видно і замість сміття можна уявити квіти, що ростуть на землі.
5
Щоб розвинути в собі креативність , варто взятися за пензель. Малюйте, навіть якщо у вас це погано виходить.
6
Якщо ви домогосподарка те, щоб розвинути в собі креативність не варто, наприклад, готувати одне і те ж чи користуватися рецептами. Створюйте свої рецепти. Це дуже цікаво і напевно вийде дуже смачно. Такий процес доставить вам масу задоволень.
7
Потрібно цікавитися всім, що вас оточує, ходити в нові місця. Різноманітність інформації та нових вражень розширять горизонти вашої креативності.
8
Щоб розвинути в собі креативність , потрібно при перегляді фільмів і читанні книг - придумувати самим продовження.
9
Розвиваючи в собі креативність - світ стане для вас красивіше і цікавіше.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-crTXbvquS8