Як підключити adsl-модем до комп'ютера.

ADSL- модеми набули широкого розповсюдження серед користувачів мережі інтернет. Переваги ADSL-модемів полягають в тому, що вони забезпечують високу швидкість доступу в інтернет. Також для підключення ADSL-модему використовується існуюча телефонна лінія, яка залишається при цьому вільною.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, ADSL-модем, інсталяційний CD-диск, спліттер, адаптер живлення, кабель ETHERNET, телефонний кабель, телефонна лінія, мережева карта
Інструкція
1
Підключіть ADSL-модем до порту мережевої карти, розташованого на задній панелі системного блоку. Для цього скористайтеся кабелем "ETHERNET", який одним кінцем підключіть до роз'єму «Ethernet» ADSL-модему, а іншим - до мережевої карти комп'ютера. Потім підключіть кабель живлення до ADSL-модему.
2
Підключіть ADSL-модем до телефонної лінії, для цієї мети скористайтеся сплиттером - своєрідним проводніком.В роз'єм "LINE" сплиттера за допомогою кабелю підключіть міську телефонну лінію. В роз'єм "PHONE" підключіть телефонний апарат, при використанні декількох апаратів пов'язаних з цим номером, потрібно використовувати декілька мікрофільтрів. Підключіть спліттер до модему за допомогою телефонного дроту, який одним кінцем підключається до роз'єму "MODEM", а іншим - до гнізда "LINE" ADSL-модему.
3
Далі вам слід запустити майстер установки з CD-диска. Для цього вставте компакт-диск у привід CD-ROM. Установка ADSL-модему відбудеться автоматично.
Зверніть увагу
Все телефонні апарати слід підключати через спліттер, а не безпосередньо до лінії, в іншому випадку підключитися у вас не получітся.В спліттер ECI-TELECOM роз'єм "MODEM" іноді позначається як "LINE-OUT", а в спліттер D -Link - "ADSL".
Корисна порада
Так як підключення модему вимагає наявності мережевої карти, переконайтеся в наявності такої. Якщо ви не виявили на задній панелі комп'ютера порту для підключення кабелю "ETHERNET", то потрібно буде придбати і встановити мережеву карту.Все кабелі та інсталяційний диск, необхідні для підключення ADSL-модему до комп'ютера входять в комплект поставки модема.