Як зв'язати гачком шапочку для дівчинки. Шапочка для дівчинки гачком.

Щоб зв'язати шапочку, потрібні якісна пряжа, невелике вміння в'язання гачком і ваша фантазія. Окрасою шапочки можуть бути квіти, метелики, сонечко, бджілка або просто стрічечка. Маленькій принцесі припаде до душі така чарівна річна шапочка-панамка. Вона добре захистить вашу малечу від сонячних променів.
Інструкція
1
Наберіть 5 повітряних петель. Замкніть їх в кольцо.1 ряд: Зв'яжіть 3 повітряних петлі для підйому, 9 стовпчиків з накидом, замкніть сполучної петлею.
2
2 ряд: Зв'яжіть 20 стовпчиків з накидом. Кожен 4-й стовпчик - рельефний.3 ряд: Зв'яжіть 30 стовпчиків з накидом. Прибавки в клинах робіть рівномірно по малюнку.
3
4-11 ряд: В'яжіть стовпчиками з накидами з рівномірними прибавками доти, поки не вийде дно шапочки потрібного размера.Далее зв'яжіть тулію шапочки аналогічним чином: стовпчики з накидом без додатків (від початку в'язання приблизно 16 см).
4
Поля шапочки: 1-4 ряди: Обвяжіте шапочку стовпчиками без накиду. Щоб шапочка щільно облягала голову, пропустіть кожну п'яту петлю в першому ряду.5 ряд: В кожен стовпчик попереднього ряду зв'яжіть стовпчики з накідом.6-11 ряд: Зв'яжіть стовпчиками з накидом, не роблячи додатків. Обв'яжіть шапочку «рачьім кроком».
5
5 ряд: В кожен стовпчик попереднього ряду зв'яжіть стовпчики з накідом.6-11 ряд: зв'яжіть стовпчиками з накидом, не роблячи додатків. Обв'яжіть шапочку «рачьім кроком» .Украсьте шапочку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=btGyUy_dR-M
Зверніть увагу
Для зручності гачок повинен бути в два рази товще в діаметрі від нитки.