Як визначити тип свого волосся.

Найчастіше обраний засіб для волосся , навіть дороге і професійне, не підходить, і волосся и від нього, здається, тільки псуються ще більше. Швидше за все, справа в тому, що засіб неправильно підібрано по типу волосся . Щоб не допускати подібних помилок і купувати потрібні шампуні, бальзами, кондиціонери і фарбу для волосся , а також укладальні кошти, потрібно знати свій тип волосся . Правда, варто враховувати, що протягом життя, під впливом постійного хімічного і температурного впливу, волосся и можуть міняти свою структуру. Тому тест на визначення типу потрібно проводити раз на кілька років.
Інструкція
1
Все тести на визначення типу волосся можна проводити в домашніх умовах. Потрібно пам'ятати, що волосся и можуть бути жирними, сухими, нормальними і змішаними. При цьому, независмо від типу, на волосся ах іноді з'являється лупа, або вони стають пошкодженими через тривалого впливу фарби, укладань, фена або хімічної завивки. Щоб почати тест, просто візьміть ручку і листок і відповіді на кілька запитань щодо повсякденного стану ваших волосся . Якщо результати тесту вас не задовольнять, зверніться за професійною консультацією до фахівця з волосся ам - трихолога. Він допоможе підібрати лікування в особливо запущених випадках.
2
Запишіть, як часто ви миєте голову і в якому стані волосся и відразу після миття і на наступний день. Якщо вам доводиться мити голову щодня, і ближче до вечора волосся и уже лисніють і навіть злипаються в "бурульки", - то у вас тип жирних волосся . Додаткові ознаки цього типу: волосся и рідко електризуються і січеться, вони добре виглядають і блищать відразу після того, як голова вимита і висушена, але вже через кілька годин цей блиск здається жирним. Волосся добре піддаються укладанню і завивці, але вона тримається на голові недовго, починаючи "розпадатися". Також у тих, чиї волосся и належать до жирного типу, зазвичай блищить і лисніє шкіра обличчя. Якщо вам доводиться все ремя використовувати пудру, щоб замаскувати недоліки шкіри на лобі, щоках і підборідді, швидше за все, в організмі надлишок шкірного сала, що відбивається і на обличчі, і на волосся ах.
3
Якщо волосся и відносяться до нормального типу, їх доводиться мити не частіше одного разу на два або три дні. При цьому після трьох днів, що минули з помивки, вони починають жирна, а до цього, навпаки, іноді здаються сухими. Нормальні волосся и електризуються нечасто, в основному взимку, січеться теж. Вони в міру пишні, добре лягають в укладку і завиваються. Однак, якщо волосся від природи тонкий, і коса виходить не з долоню, а з мишачий хвостик товщиною, то укладатися в красиву зачіску такі волосся и будуть погано.
4
Володарі сухого типу волосся , як правило, не знають особливих турбот з миттям голови, їм достатньо проводити цю процедуру раз на тиждень. Причому відразу після помивки зачіска виходить не дуже, а от через пару днів вид волосся приходить в норму. Вони весь час електризуються, абсолютно не тримають форму укладання без балончика лаку або воску. При цьому сухі волосся и можуть "пушіться", але виглядати млявими через відсутність блиску. Від забарвлення або хімічної завивки картина робиться тільки гірше.
5
Змішаний тип волосся , як правило, представляє собою жирні корені і сухі кінчики. такі волосся и доставляють своїм власникам найбільше клопоту. Адже до них доводиться застосовувати різні засоби, щоб підтримувати їх зовнішній вигляд в рівновазі. Як правило, смеешанние волосся и приходять на зміну жирним після того, як їх довгий час піддавали хімічному фарбуванню і сушці феном. Якщо раніше ви мили голову щодня, а тепер постійне миття робить кінчики млявими і розпушує їх, значить, у вас змішаний тип волосся .
Зверніть увагу
Визначити жирне волосся можна, потерши коріння листочком білого паперу. На ньому залишаться жирні плями.
Корисна порада
Трихологи стверджують, що зробити жирне волосся трохи сухіше можна за допомогою професійного фарбування і навіть карвінгу.