Як поміняти кнопку пуск. Як поміняти кнопки у пуску windows 7.

З моменту установки операційної системи Windows Seven кожен користувач персонального комп'ютера намагається будь-яким способом налаштувати систему під себе. Він змінює системні настройки, налаштування відображення, настройки графічного движка. Деякі люблять змінювати тільки заставку, деякі - тільки картинку робочого стола.
Вам знадобиться
  • Операційна система Windows Seven, програмне забезпечення Windows 7 Start Button Changer.
Інструкція
1
Щоб змінити дизайн кнопки « Пуск » в операційній системі Windows 7, необхідно закачати на свій комп'ютер програму Windows 7 Start Button Changer. Як правило, ця програма випускається у вигляді установчого пакета, але зустрічаються і версії, які поширюються в архівах. Якщо вам попалася версія в архіві, розпакуйте програму в будь-яку папку на жорсткому диску.
2
Перед запуском програми, переконайтеся, що ви зайшли в систему під обліковим записом адміністратора. Інакше програма не запуститься. Старт програми здійснюється подвійним натисканням по файлу Windows 7 Start Button Changer.exe.
3
У вікні програми натисніть кнопку Select & Change Start Button. Це дозволить подивитися список доступних зображень кнопки « Пуск ».
4
Для того щоб переглянути список цих зображень, перейдіть в папку Sample Orbs. Вона знаходиться в тій же директорії, що і запущений вами файл Windows 7 Start Button Changer.exe.
5
Як тільки ви справите вибір відповідного зображення, програма створить резервну копію файлу explorer.exe, який відповідає за зовнішній вигляд операційної системи.
6
Якщо обрана вами картинка для кнопки « Пуск » вам не сподобалася, натисніть на кнопку Resote Original Explorer Backup. Ця дія поверне оригінальну кнопку Windows 7.
Зверніть увагу
Комусь хочеться змінити екран вітають, а комусь просто змінити кнопку пуск. Приступимо! Для початку вам знадобитися архів, в якому сама програма і 200 значиться для пуску, який качаємо [тут]. Завантажити ще різних картинок для кнопки пуск ви можете [тут]. Тепер вибираємо Select & Change Start Button, вказуємо картинку, на яку хочемо поміняти і натискаємо Відкрити. Радіємо новому дизайну кнопки пуск.