Як зробити в фотошопі фото на документи. Фото на документи в фотошопі.

Людям постійно потрібні фотографії на документи - міняти паспорти, влаштовуватися на роботу, проходити різні огляди, вступати до університетів і т.д. Зробити документальне фото в салоні коштує чималих грошей. Однак ви можете заощадити і здати все самостійно, заплативши лише за роздруківку звичайної фотографії 10х15 см. Давайте самостійно підготуємо до друку фото на документи без куточків форматом 3х4 см.
Вам знадобиться
 • Adobe Photoshop, підходяще фото.
Інструкція
1
Виберіть або зробіть знімок людини, якій потрібно фото на документи, на світлому однорідному фоні. Між верхівкою і верхнім краєм фото обов'язково має бути відстань. Закінчуватися фото повинно десь на рівні грудей. Плечі повинні бути в кадрі, але не можна, щоб видно було руки. Відкрийте фотографію в програмі Adobe Photoshop. Відредагуйте її: зробіть колірну корекцію, обесцветьте при необхідності. Ні в якому разі не міняйте зовнішність (колір очей, товщину носа, розмір і форму обличчя і т.п.).
2
Обріжте інструментом «Рамка» при необхідності фото так, щоб на ньому залишилося тільки необхідне. В меню Зображення-Розмір зображення (не плутати з розміром полотна) зміните параметри «розмір друкованого відбитка» на 3х4 см. Нічого страшного, якщо буде невелике відхилення, наприклад 3х3,96 см. Якщо пропорції занадто далекі від необхідних, натисніть «Скасування» і знову «Рамкою» подправьте фотографію. Після цього можна повернутися до редагування розміру зображення. Перевірте, щоб дозвіл було 300 пикс/дюйм. Фото готово до роботи.
3
Тепер виберіть в меню Файл - створити. У вікні встановіть наступні параметри: набір - фото, розмір - книжковий 4х6. Ширина і висота при цьому встановляться автоматично в дюймах. Для зручності можете перевести ці показники в сантиметри. Дозвіл має бути 300 пикс/дюйм, колірної режим - кольору RGB 8 біт, вміст фону - білий. Натисніть Ок. Створиться новий документ, на якому і буде будуватися основна робота.
4
Перейдіть на документ із зменшеною фотографією. Візьміть фото за допомогою інструмента "Переміщення" і перетягніть у щойно створений документ. Знімок автоматично розміститься на новому шарі. На аркуші форматом 10х15 см можна розташувати 9 фото. Тому створіть ще вісім копій шару з фотографією і розмістіть їх рівномірно, залишаючи між знімками невеликі поля. Збережіть свою роботу в форматі «.jpg"» в найкращій якості і можете приступати до друку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=VAloS65hy_8
Ви думаєте, що в короткі терміни і хорошої якості зробити фото на документи не можливо? Даремно. Всім рано чи пізно потрібні фотографії на документи: отримання паспорта (у тому числі і закордонного), оформлення інших важливих документів, при влаштуванні на роботу.

Багато воліють послуги фотомайстерень - безперечно терміновість виконання замовлення вражає, але якість іноді бажає бути кращим. Та й деколи фотограф-бізнесмен, не може повністю задовольнити ваші очікування про результати «кадра». Можна і в домашніх умовах якісно зробити фото на документи будь-якого виду. Для цього вам буде потрібно:

 1. візьміть цифровий фотоапарат і зніміть на світлому фоні (бажано однотонному) себе або того, хто звернувся до вас з проханням. Якщо такого фону немає, то можете використовувати ватман або звичайну білу простирадло.
 2. перед фотозйомкою зробіть макіяж, зачіску, надіньте улюблений вами наряд.
 3. в процесі фотографування головне, щоб в кадрі ви були відображені по груди.
 4. після того як кадр знятий (для підстраховки зробіть декілька знімків), тепер можна перейти до обробки отриманого матеріалу за допомогою персонального комп'ютера, можна скористатися всім знайомою програмою «Фотошоп», так як він має багатофункціональні можливості для обробки зображень.
 5. усунете всілякі «дефекти» особи (прищики, плями, зморшки), потім фону (нерівності, тіні). Вирівняйте яскравість всього зображення в цілому, контраст кольорів. Вся робота з коригування зображення може зайняти приблизно хвилин десять (природно, якщо ви досить добре вміти користуватися вищевказаної програмою).
 6. якщо вам не подобається фон, то можете його поміняти на більш рожевий, сіруватий і т.д.
 7. якщо вам потрібно не кольорова фотографія (наприклад, на паспорт) колір можна прибрати за допомогою чорно-білого фільтру, який стоїть за умовчанням в будь-якій програмі редагування зображень.
 8. oбично на закордонний паспорт вимагають фотографію «в овалі» з використанням розтушовування . Це також без особливих проблем можна зробити в «Фотошопі».
 9. після редагування зображення, фотографію можна вивести на друк - на звичайному принтері, у якого є функція фотодруку. Якщо у вас його немає, то запишіть файл із зображенням на диск (флешку) віднесіть до найближчого салону друку фотографій.
 10. дізнайтеся заздалегідь, якого розміру фото вам необхідно. Якщо ви готуєте фотографію на анкету, зазвичай, спеціальних вимог немає (оптимальний варіант - кольорове фото розміром 4х5).