Як під'єднати ноутбук до комп'ютера. Як подсойдініть вай фай.

Майже в кожному будинку зараз є комп'ютер, а в деяких випадках кожен член родини має власний ПК або ноутбук . Природно, багато хто з них хочуть полегшити обмін інформацією між домашніми машинами. Погодьтеся, постійно записувати все необхідне на флешку або переносний жорсткий диск, м'яко кажучи, незручно. Щоб уникнути подібної трати часу і постійних зайвих дій, потрібно створити локальну мережу або мережу типу «комп'ютер-комп'ютер».
Вам знадобиться
  • Мережевий кабель
  • Wi-Fi адаптер
  • Wi-Fi роутер
Інструкція
1
З'єднайте комп'ютер і ноутбук мережевим кабелем. Один кінець оного вставте в мережеву плату в комп'ютері, а другий - в ноутбук е. Це найпростіший спосіб, що знижує кількість програмних маніпуляцій.
2
Вимкніть фаєрволл і брандмауер Windows. Зайдіть в «пуск» - панель управління - система і безпека - брандмауер Windows - включення та відключення, і відключіть всі можливі опції. Іноді може знадобитися відключення антивірусної програми, або вбудованого в неї фаєрволла.
3
Підключіть Wi-Fi адаптер до комп'ютера. Встановіть необхідні драйвери і програмне забезпечення, що додаються в комплекті. Зайдіть в мережеві підключення - створення нового підключення та виберіть пункт «настройка бездротової мережі комп'ютер-комп'ютер». Слідуйте вказівкам помічника.
4
Якщо у вас немає Wi-Fi адаптера, але є Wi-Fi роутер, все стає набагато простіше. Підключіть комп'ютер до роутера, як це описано в кроці 1, замінивши ноутбук роутером. Зайдіть в настройки роутера з браузера на комп'ютері, набравши http: \ 192.168.0.1. Зайдіть в налаштування бездротової мережі та створіть нову точку доступу. Підключіть ноутбук до роутера за допомогою Wi-Fi мережі. Т.к. комп'ютер і ноутбук працюють з одним роутером, то ви вільно можете обмінюватися між ними інформацією.
Корисна порада
При роботі з роутером, використовуйте лише захищені бездротові мережі.