Як поправитися.

Більшість представниць прекрасної половини людства прагне, звичайно, скинути зайву вагу і зменшити обсяги талії. Однак є й ті, у кого протилежна проблема: зайва худоба часто є і ознакою деяких проблем зі здоров'ям, і далеко не завжди виглядає привабливо.
Інструкція
1
В першу чергу дізнайтеся істинну причину вашої худорлявості: це може бути захворювання в організмі або ж генетична схильність, метаболізм, будову нервової системи. Худорба може бути і наслідком, і причиною багатьох захворювань, тому зверніться до фахівця.
2
Труднощі з набором ваги часто пов'язані з психологічними проблемами, наприклад, після тривалого голодування і прагнення схуднути у людини виробляється відраза до їжі, організм не приймає їжу. В результаті людина втрачає у вазі все більше і більше, і це позначається на здоров'ї. Якщо ситуація вже прийняла серйозний оборот, слід звернутися до дієтолога і психолога. Вам не просто призначать певну дієту виходячи з вашої ситуації, але і допоможуть справитися в психологічному плані. Вам слід навчитися знову любити їжу і отримувати від неї задоволення, тільки тоді організм буде правильно засвоювати всі необхідні речовини і працювати в правильному режимі.
3
Стимулюйте свій апетит. Для цього перед їжею випивайте сік або червоне вино.
4
Їжте ті продукти, які багаті білками і вуглеводами. Ваш раціон повинен обов'язково включати рибу, м'ясо (особливо куряче), яйця, сир (чим вище відсоток жирності, тим краще), кисломолочні продукти, сир, крупу (рис), картопля, банани.
5
Продукти, що містять велику кількість жирів, теж корисні, якщо це горіхи, насіння, оливкове і соєве масло. Не їжте жирні й калорійні продукти, що мають низьку поживну цінність.
6
Слідкуйте за регулярністю прийомів їжі, їх повинно бути не менше трьох протягом дня, а краще, якщо їх буде п'ять-шість.
7
Не відмовляйтеся від фізичних навантажень боячись схуднути. Улюблені фізичні вправи (плавання, біг, шейпінг) в задоволення не принесуть шкоди, а навпаки, зміцнять м'язи. Крім того, витрачаючи більше енергії, ви збільшуєте апетит і після тренування можете заповнити всі витрачені калорії.
8
Для підвищення апетиту робіть свою їжу різноманітною та подавайте її на стіл в красивому і апетитному вигляді.
9
не забувайте про вітаміни, які також необхідні при правильному збалансованому харчуванні. Найважливіші вітаміни, які беруть участь в наборі ваги: С, В6, В1, D, ВЗ, Е, А, В2, Н, В12.
10
Зростання клітин організму неможливий без достатньої кількості споживаної води. Тому пийте достатньо рідини, інакше вага може залишатися на колишньому рівні, навіть якщо ви в іншому харчуєтеся правильно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hhhElL_Nmfw