Як зробити зліпки рук. Balvi зліпок руки малюка.

Серед молодих батьків сьогодні велику популярність придбали готові набори, що дозволяють зробити зліпок ручок і ніжок їх новонароджених дітей, щоб зберегти їх на майбутнє в якості пам'ятного сувеніра. Ця ідея дійсно оригінальна і цікава, і не вимагає від вас ніяких спеціальних знань для її реалізації. Використовуючи готові матеріали, ви можете легко і швидко самостійно зробити зліпок руки або ноги дитини.
Інструкція
1
Візьміть мірний стаканчик, вилку, пластикову ємність, а також форму для ліплення, в якості якої підійде проста миска. Якщо ви придбали набір для створення зліпків, то ви знайдете в ньому пакетик 3D-гелю. Насипте в миску 100 г порошку і заготуйте 160 мл теплої води. Чим холодніше буде вода для розведення гелю - тим повільніше він застигне.
2
Дочекайтеся, коли дитина засне, щоб процедура зняття зліпка не налякати і не стурбувала його, і залийте в порошок підготовлену воду. Ретельно розмішайте суміш виделкою, поки не отримаєте однорідну консистенцію без грудок. Візьміть миску за краї і постукайте дном про тверду поверхню столу або стільця.
3
Це дозволить позбутися від пухирців повітря в розчині. Поки гель не застиг, занурте в нього розкриту долоню дитини, а потім ступню його ноги. Через деякий час гель повинен застигнути.
4
Час застигання залежить від того, наскільки теплою чи холодною була вода, в якій ви його розводили. Після застигання акуратно зніміть гелеві формочки з ручки і ніжки малюка.
5
У невеликій пластиковій ємності розведіть у воді порошок гіпсу і розмішайте виделкою. Склад повинен придбати консистенцію рідкої сметани і не мати грудок. В силіконову формочку з застиглого гелю акуратно влийте гіпсовий розчин.
6
Акуратно постукуйте дном формочки по столу, щоб вигнати бульбашки повітря. Залийте, таким чином, дві форми і почекайте 30-40 хвилин до повного затвердіння гіпсу. Ви можете перевіряти ступінь затвердіння гіпсу рукою - в процесі застигання гіпс нагрівається.
7
Переверніть формочки догори дном і вийміть з них ваші зліпки. Для того, щоб вони придбали більш акуратний вигляд, відшліфуйте нерівності і шорсткості дрібним наждачним папером, а потім відполіруйте фігурки і смахніте пил ганчірочкою або пензликом.
8
Готові зліпки можна покрити лаком, приклеїти на суперклей до основи і помістити в рамку.