Як поміняти блискавку.

Кожні брюки, як би якісно зшиті вони не були, рано чи пізно можуть прийти в непридатність - і найчастіше в непридатність приходять не самі штани, а їх фурнітура. Наприклад, дуже часто в брюках псується і ламається блискавка. Тим не менш, ви не повинні ставити хрест на них через поламаної блискавки - її неважко замінити на справну самостійно.
Інструкція
1
Підготуйте нову блискавку , колір і довжина якої підходять до ваших штанів, а також голку, нитки відповідного кольору і ножиці.
2
Видаліть з брюк стару блискавку , розпоровши гострими кінчиками ножиць шви з виворітного боку. Частина старої блискавки зріжте ножицями, щоб її було легше відпорювати. Повністю розпоровши шви, що сполучає блискавку з тканиною брюк, зріжте її і витягніть залишилися від швів нитки з тканини.
3
Візьміть нову блискавку з металевими зубчиками для щільних брюк або джинсів, або блискавку з пластиковими зубчиками, якщо брюки зшиті з легкої тонкої тканини. Чим тонше тканина брюк, тим дрібніше і тонше повинна бути куплена блискавка.
4
Нову блискавку прикладіть до краю ширінки брюк лицьовою стороною вниз. Її верхній краєчок підігніть всередину і закріпіть, сметана підготовчими стібками. По всій довжині ширінки брюк зробіть ручну рядок, вставивши подвійну нитку в голку для міцності.
5
Робіть строчку дрібними стібками, не більше 3 мм, на рівній відстані один від одного. Переверніть блискавку з вивороту на лицьову сторону, розстібніть і прикладіть другу її частину до іншої сторони ширінки, поклавши так само, як і в перший раз, лицьовою стороною вниз.
6
Загніть всередину верхній краєчок блискавки і приметайте. Як і в попередньому випадку, прокладете по ширінки з іншого боку ручну рядок із дрібних стібків, проколюючи тканину тільки з внутрішньої боку, не прошиваючи її наскрізь. Таким чином, ви пришили блискавку , зробивши внутрішній шов непомітним.
7
Після того, як блискавка буде закріплена, застебніть її і нижній край блискавки заправте всередину брюк.
Блискавка являє собою серйозну загрозу для людей. 90% нещасних випадків в грозу відбувається з тими, хто перебуває на відкритих просторах. Сховавшись в приміщенні або в лісі під деревами, при дотриманні певних правил, можна вберегти себе від потрапляння цього гігантського електричного розряду.
Інструкція
1
Не користуйтесь під час грози мобільним телефоном: працюючий пристрій випромінює електричний заряд, що притягає блискавку. Людина, що тримає в руці металевий предмет або працюючий електроприлад, втрачає шанс вижити, оскільки розряд блискавки, проникаючий всередину, буквально спалює внутрішні органи.
2
Тримайтеся подалі від антен, металевих конструкцій, електропроводів і вологих стін, якщо гроза застала вас на вулиці. Чи не ховайтеся під навісами і високими самотньо стоять деревами, особливо під дубом, коріння якого глибоко йдуть в землю. Уникайте знаходження на височинах і відкритих просторах. Грозу найкраще перечекати, присівши навпочіпки під невисокими насадженнями, сховавшись в лісі, в невеликих поглибленнях або біля підніжжя високих схилів.
3
Якщо гроза застала вас в поле, сядьте навпочіпки і прийміть позу ембріона, пригнувши голову до колін і обнявши їх руками. Перечекайте 30 хвилин після удару останньої блискавки, перш ніж почати рух. Вийдіть з води і переміститесь якнайдалі від водойми, якщо гроза застала вас при купанні.
4
Не стійте на землі, яка має характерні розломи. Такі «гніздів'я блискавок» є найбільш провідними ділянками ґрунту. Перебуваєте якнайдалі від інших людей, щоб блискавка, що потрапила в одного, чи не вразила декількох.
5
Зупиніться на узбіччі і перечекайте грозу в автомобілі, який досить добре захищає знаходяться всередині людей. Не забудьте тільки закрити вікна і опустити антену. Не торкайтеся дверних ручок та інших металевих деталей салону.
6
Вимкніть побутову техніку, якщо під час грози ви перебуваєте в приміщенні. Не торкайтеся до водопровідних кранів, тримайтеся подалі від дверних і віконних прорізів. Чи не топіть каміни і печі: дим, як і вода, є хорошим провідником електрики. Чи не мийте посуд і не приймайте в грозу душ.
Зверніть увагу
Ознака насувається розряду блискавки - волосся, що піднімаються біля коріння. Відчувши це, пригніться і відбіжіть в сторону, намагаючись триматися якомога ближче до землі.