Як проводити жеребкування.

У великому спорті, і в особливості в бойових мистецтвах, в різних турнірах і змаганнях в області бойових мистецтв існують правила - і серед цих правил важливо знати, за якими критеріями визначається і проводиться жеребкування учасників змагань, а також складання пар. Про правила жеребкування напередодні змагань з тайського боксу ви дізнаєтеся, прочитавши цю статтю.
Інструкція
1
При проведенні жеребкування завжди мають бути присутні всі представники команд-учасників, щоб уникнути подвійного участі одного і того ж учасника в різних парах і обмеження інтересів інших спортсменів.
2
Також перед жеребкуванням всі учасники повинні пройти медичний огляд і зважування для визначення вагової категорії. Жеребкування проводить головний суддя.
3
У тайському боксі боксери поділяються на тих, хто бере участь в першому колі, і на тих, хто вільний від поєдинку.
4
Система вільних від поєдинків зустрічається в першому колі для того, щоб скоротити кількість боксерів від 8, 16 і більше осіб до чотирьох осіб. Боксери, виявилися вільними від поєдинку на етапі першого кола, виходять в першу чергу на поєдинок у другому колі.
5
Якщо номер вільного боксера парний, він виходить на поєдинок першим на другому колі, змагаючись відповідно до жеребкування. Якщо ж номер непарний, боксер виходить на поєдинок з переможцем першого бою першого кола.
6
Якщо учасник, який опинився вільним від поєдинку на першому колі, чи не перемагає на другому колі, він не може в кінці кінців отримати перемогу. Дві послідовні перемоги не можуть бути присуджені боксеру без бою - в іншому випадку проводиться нове жеребкування між змагаються учасниками, не які отримали вільний номер.
7
Перший боксер з жеребкування в такому випадку зустрінеться в змаганні з боксером, який має перемогу в попередньому колі без бою.
8
Порядок боїв визначається відповідно до ваговими категоріями учасників, починаючи від більш легких боксерів і закінчуючи важкими.