Як зробити тварина з паперу.

Папір - доступний, дешевий і універсальний матеріал для творчості. Вона дає великий простір для фантазії - на папері ви можете писати, малювати, складати з паперу різні фігурки - від найпростіших до складних модульних конструкцій. Саме тому папір можна назвати одним з кращих матеріалів для дитячого творчого розвитку. Спільно з дітьми ви можете робити з паперу різноманітні вироби, підказуючи їм різні ідеї та даючи поради. У цій статті ми розповімо, як з паперу вирізати і склеїти простих і незвичайних тварин. Доклавши трохи старання, ви легко зможете зробити будь-яке тварина в цій техніці.
Інструкція
1
В основі паперових тварин лежать вузькі смужки кольорової або звичайною паперу , склеєні в кільце. Довжина смужок, визначальна діаметр кілець, може бути різною - це залежить від того, яке тварина ви робите, і яку частину його тіла ви клеїте.
2
Спробуйте зробити окремо один від одного кілька кілець з паперових смужок різного розміру, а потім склеїти їх разом, помістивши маленьке кільце на кільце побільше і прикріпивши до нього зверху зовсім невелике колечко.
3
Можливо, вже в цих конструкціях ви побачите обриси тварин, і захочете домалювати або приклеїти до них очі, вуха, вуса, лапи і хвіст, а також розмалювати поверхню кілець фарбами.
4
Якщо ви хочете зробити тварин більш об'ємних, ви можете робити кільця з широких смуг паперу - в такому випадку кільце може бути направлено на глядача своєю бічною частиною, як тулуба тварини.
5
Поверхность фігурки розфарбуйте в потрібні кольори, що відповідають тому тварині, яке ви робите, а також приклейте всі його атрибути - наріжте смужку паперу бахромою, щоб приклеїти хвіст; приклейте до намальованої мордочці тваринного паперові вуса, підклейте до фігурки лапи, а для зайця склейте з кольорової паперу морквину.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OB2_FCys5tM