Як зробити кульок.

Фокусники і ілюзіоністи з давніх часів захоплювали увагу оточуючих своєю спритністю рук та оригінальними уявленнями, в яких, завдяки їх майстерності, відбувалися дивовижні речі. Навчитися секретам створення фокусів може будь-яка людина - досить знати принцип кожного з них. У цій статті ви дізнаєтеся, як зробити простий, але ефектний предмет, що дозволяє показувати фокуси оточуючим - кульок з газетного паперу з потайним кишенею усередині. В цей кишеню можна на очах у глядачів помістити будь плоский предмет, після чого розгорнути кульок і продемонструвати його глядачам, переконавши їх, що предмет зник.
Інструкція
1
Вам будуть потрібні дві однакові газетні сторінки - їх можна взяти з двох однакових примірників газети. Покладіть одну сторінку на іншу однаковими сторінками вгору. Довга сторона кожного листа повинна бути ближче до вас, ніж коротка.
2
Нижній лівий кут здвоєних аркушів загніть вгору так, щоб він совместился з верхнім краєм аркуша. Нижній правий кут візуально розділіть на три частини і проведіть в лінії їх поділу пунктири. За правого крайнього пунктиру загніть кут всередину, після чого зробіть третю складку - зігніть фігуру за середньою пунктирною лінії.
3
Перша пунктирна лінія збігається з найпершої складкою, вийшла від загнутого вгору лівого кута. Перший етап збірки кулька закінчений.
4
Тепер настав момент додати в нього тільки вам відомий секрет. Для цього розгорніть кульок назад у газетні листи і покладіть їх на стіл один на одного. З верхнього листа ножицями виріжте лівий нижній сектор, який відділений від решти згином.
5
Вирізаний трикутник вам ще знадобиться, що залишилася ж частина газетного аркуша відкладіть - вона вам більше не потрібна. Вирізаний трикутник повністю відповідає такому ж сектору на нижньому аркуші газети. Накладіть його на цей сектор і приклейте по краях двох довгих сторін, залишивши коротку сторону відкритою.
6
Для того щоб фокус вдався, візьміть розгорнутий газетний лист і покажіть його глядачам тією стороною, на якій приклеєний потайну кишеню, утримуючи його за верхню частину правої рукою. За вже намічених лініях складіть газетний лист в кульок.
7
Розгорніть кульок до себе тією стороною, на якій опиниться потайну кишеню. Непомітно розкрийте його правою рукою і покладіть в кишеню будь-яку річ зі столу - карту або хустку. Утримуючи верх потайної кишені пальцями, розкрийте кульок і покажіть глядачам порожню газету, яку ви тримаєте двома руками.