Як навчитися писати статті.

Все писали в школі твори. Всі знають про вступ, основну частину і висновок. А написати статтю не виходить. Журналісти кілька років навчаються ремеслу, потім роками перетворюють його в мистецтво. Здавалося б, у новачка немає шансів найближчим часом створити хоч щось, що не соромно назвати статтею. Весь процес здається болісним. Але ми задіємо здатність людини до самонавчання і першу статтю Створімо вже сьогодні.
Інструкція
1
Знайдіть в журналі, газеті, блозі цікаву статтю. Вам має бути зрозуміла тема. Шукайте невелику статтю, щоб легше було її аналізувати. Якщо стаття запам'ятовується, надихає, змушує замислитися, зупиніть вибір на ній.
2
Розділіть статтю на 5-7 смислових частин. Їх може бути і більше. Здійснюйте довільне, неформальне поділ, без жодних правил, як вважаєте за потрібне. Ви можете помітити у статті образний приклад, висновки, інші частини. Озаглавьте їх однією короткою фразою, щоб відразу розуміти, про що в даному уривку йдеться.
3
Проаналізуйте відмінності між частинами. Поспостерігайте, які прийоми використовує автор.
4
Виберіть тему вашої першої статті . Подумайте, про що хочеться написати. Якщо нічого не приходить в голову, пишіть про електричному чайнику.
5
Створіть статтю за аналогією з розглянутим. Використовуйте ті ж прийоми. Не бійтеся фантазувати. Нехай це буде вільний опис неіснуючого світу.
6
Відкладіть статтю і не чіпайте її протягом тижня. Ви повинні забути всі нюанси.
7
Прочитайте свою статтю. Відразу виправляйте невдалі моменти.
8
Повторюйте з 1-го кроку до тих пір, поки не почнете відчувати себе впевнено.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UZPeVdQMmiQ
Зверніть увагу
Перша стаття може зайняти дуже багато часу. Ви не помітите, як пройдуть годинник. Якщо вийде багато тексту, не зупиняйте себе. Пишіть, пишіть і пишіть.
Корисна порада
Заведіть блог в інтернеті. Щодня записуйте спостереження. Письменницькі навички будуть поліпшуватися.