Як накопичити грошей на квартиру.

Не всі люди в захваті від банківських кредитів. Просто не хочеться мати борги. А деякі для отримання довгострокових кредитів не відповідають високим вимогам банків. У тому і іншому випадку доводиться замислюватися про самостійні накопиченнях на квартиру . Чи буде це можливим, залежить від грамотного планування. Саме план здатний дати надію на успіх. Він перетворює мильний міхур мрій в добре збиту драбину успіху.
Інструкція
1
Дізнайтеся вартість квартири вашої мрії. Підіть і подивіться.
2
Визначте прийнятне кількість років. Налаштуйтеся робити накопичення так довго, скільки вважаєте розумним.
3
Створіть стратегічний запас. З нинішнім рівнем доходу у вас може нічого не вийти. Вам потрібен ривок, треба підняти себе на інший щабель, де можна мати доходи, відповідні вашим планом. Для такого ривка потрібно час, протягом якого повинна бути впевненість, що ви зможете оплачувати рахунки і не влізете в долгі.Стратегіческій запас може складатися як з грошових заощаджень, так і з реальних речей. Складіть список господарських "витратних матеріалів". Наприклад, це пральний порошок, мило, інші предмети, без яких життя неможливе. Подбайте, щоб у вас був запас всіх речей зі списку на якийсь час вперед. Це дозволить вам спокійно йти на глобальні життєві зміни.
4
Знайдіть людей, які заробляють достатньо для здійснення вашої мети. Подумайте, чим вони займаються. Якщо справа вас приваблює, ставте мету навчитися цьому і заробити на квартиру .
5
напросився в учні. Маючи стратегічний запас, ви можете собі це дозволити. Вас не злякає, якщо перший час не буде доходів. Оскільки відступати нікуди, ви докладете всіх зусиль для досягнення успіху.
6
Підвищіть власний рівень. Усмоктуйте у наставників все, що зможете.
7
Дотримуйтесь планом покупки квартири. Підвищуючи рівень доходу, не забудьте про початкову мети. Продовжуйте жити скромно, поки не здійсните мрію.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=COX8Tfb5AiQ
Зверніть увагу
Відомо багато випадків, коли люди з убогості піднімалися на пристойний рівень. Читайте їх книги - вони пишуть, що ні розумнішими і не талановитіший інших. Просто зважилися жити інакше. Такі приклади проженуть страх невідомості.
Корисна порада
Роберт і Кім Кийосаки жили в машині, не маючи житла. Вони були сповнені рішучості досягти мети. Тому подолали труднощі і домоглися свого. Прочитайте історію їхнього життя.