Як індексувати сайт.

Індексація - додавання сайта в каталог пошукової системи з метою збільшення припливу відвідувачів. Пошук відбувається за спеціальними пошуковим запитам, що містить ключові слова сайта .
Інструкція
1
Найпопулярнійша поіскавая система - "Google". Обробляє близько 41345000 запитів на місяць, індексує понад 8 мільярдів сторінок, підтримує пошук майже на 200 мовах світу. Пошук відбувається і по документам текстових форматів. Для додавання сайта в каталог системи пройдіть по першій посиланням під статтею і введіть інформацію про сайт.
2
Другий за популярністю пошукач - "Yahoo!". Компанія заснована аспірантами Стенфордського університету Девідом Файло і Джеррі Янгом в 1994 р Головний офіс компанії знаходиться в місті Саннівейл. Пройдіть по другій посиланням і введіть адресу сайта для індексації в даній системі.
3
Яндекс - сьомий в списку найбільш відвідуваних пошукових сайтів світу. Обробляє близько 1,892 млрд пошукових запитів в місяць. Датою заснування прийнято вважають 23 вересня 1997, але перший час «Яндекс» був частиною компанії CompTek International. Окремою компния «Яндекс» став в 2000 р Третя посилання веде на сторінку додавання сайта в каталог системи. Введіть інформацію про сайт і код з картинки.
4
Пошукова система «Апорт» була вперше представлена в 1996 г і тоді проводила пошук по сайту russia.agama.com. Офіційна презентація «Апорт» відбулася 11 листопада 1997 року. До того часу сайт вже охоплював весь рунет. Щоб додати сайт в пошукову систему, пройдіть по четвертій посиланням.
5
Рамблер - інтернет-холдинг, заснований в 1996 р В сферу його послуг входить, крім пошукової системи, рейтинг ресурсів, інформаційний портал та багато іншого. Сайт підтримує пошук російською, українською та англійською мовами. На сторінку індексації веде п'ята посилання.
6
Mail.Ru -портал російського Інтернету, що включає в перелік сервісів пошукову систему, систему блогів, поштову систему і багато іншого. Має більше 50 мільйонів унікальних відвідувань на місяць. Заснований в 1998 р Індексуйте сайт на сторінці по шостий посиланням.