Як зробити правильну форму брів. Як зробити форму брів правильно.

Що потрібно знати перед тим, як вискубувати брови? Корекція брів - це, безумовно, дуже відповідальна процедура, адже брови є однією з найпомітніших рис обличчя, вони задають йому вираз і здатні сильно змінити зовнішність. Отже, наша мета - ідеальні брови!
Інструкція
1
Для початку вам потрібно знати, що при корекції брів вельми важлива гігієна: з'явилися після неакуратної корекції мікровоспаленія навряд чи будуть служити прикрасою, та й до того ж вони задоволені небезпечні. Так що перед тим, як приступити до вищипування, ретельно продезінфікуйте пінцет і шкіру навколо брів .
2
Для того, щоб пом'якшити ніжну шкіру і брови, використовуйте живильний гіпоалергенний крем. Наприклад, дитячий. Якщо в його складі буде присутній екстракт ромашки - то це чудово, оскільки його антисептичні властивості зроблять процедуру вищипування ще більш безпечною. Нанесіть крем тонким шаром і дайте йому вбратися.
3
Отже, як же краще вищипнути ваші брови? По перше, вам варто визначити, де вона повинна починатися і закінчуватися. Зробити це дуже просто за допомогою тонкої палички або олівця: прикладіть один кінець до кінчика носа, а другий - до внутрішнього кута ока. Це точка, де брова повинна починатися. Тепер перемістіть кінець олівця або палички до зовнішнього куточка ока, залишаючи "точку опори" на кінчику носа. Тут брову повинна закінчуватися.
4
Як відомо, прямі і густі брови надають особі владне і суворе вираз, з помітним і різким вигином приблизно посередині - захоплене і здивоване, а напівкругле - романтичний і злегка наївний вигляд.
5
Також ви можете вдатися до дуже простої хитрості: просто візьміть чистий і м'який олівець (бажано натурального відтінку) і намалюйте бажану форму. Тепер візьміть пінцет і вискубайте зайві і вибиваються із потрібної вам лінії волоски. Проробляти цю процедуру потрібно також на чистій і обробленої шкірі, але наносити крем в якості основи варто наносити набагато менш жирний.
6
Якщо висмикувати волоски досить боляче через підвищену чутливість шкіри, протріть її перед процедурою льодом з настою ромашки, або прикладіть чисту і прохолодну серветку відразу після.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0CZ6JSwvbIM