Як підготуватися до конкурсу.

Значущі події викликають зайве хвилювання. Воно вибиває зі звичного стилю життя. Це не сприяє гарній підготовці. Щоб продовжувати тренування з ясною головою, бажано мати перед очима хороший план підготовки до конкурсом . Це дозволить не упустити важливих нюансів, які обов'язково спливуть в останні хвилини.
Інструкція
1
Складіть план щоденних занять. Подумки перетворите себе в робота. Ви повинні неухильно слідувати навчальним планом. Ніяких винятків. Поки одні сидять, мріють про конкурс, хвилюються і переживають, інші займаються, займаються і займаються. Такі і стануть переможцями. Проявіть волю.
2
Проведіть репетицію в конкурсному залі. Зробіть зал рідним і знайомим. Походіть між рядів глядачів. Подивіться на сцену з різних кутів. Запитаєте, де буде сидіти комісія. Потім подивіться на все це зі сцени. Відкрийте і закрийте всі двері в зал. Все повинно стати звичним.
3
Відрепетируйте вихід на сцену з різних позицій. Зазвичай кажуть, звідки будуть заходити конкурсанти. Але в останній момент все може змінитися. Організаційних накладок не уникнути в багатьох випадках. Тому репетируйте вихід на сцену з усіх дверей, які є в залі. Репетируйте вихід прямо із залу. Щоб вас потім ніщо не бентежило, ніяких незнайомих ситуацій бути не повинно.
4
Заздалегідь приготуйте і перевірте одяг і взуття. Подумайте, що станеться, якщо буде занадто тепло або занадто холодно. Передбачте всі варіанти, щоб потім на це не відволікатися.
5
Дайте собі установку на успіх. Напередодні почитайте книгу про великі досягнення.
6
Візьміть з собою запасні деталі. Раптом лопне струна, або зламається підставка, або перегорить лампочка. Будьте завбачливі у всьому. Це додасть впевненості.
7
Відрепетируйте посмішку, поставу і погляд в зал. Беріть приклад з гімнасток.
Зверніть увагу
Багато хто прагне виспатися в день перед виступом. І звичайно не висипаються. Заздалегідь, за тиждень почніть дуже рано вставати, пізніше 6 ранку. І рано лягайте. Тоді в день перед концертом ви звично рано заснете, а встати можна буде пізніше.
Корисна порада
Забудьте про всі недоліки. Твердите собі, що ви зможете.