Як зробити свою фігуру стрункою.

Відчуття легкості завжди піднімає настрій. Але якщо ви набрали кілька зайвих кілограмів, то не варто зневірятися. Привести в порядок своє тіло можна самостійно. Стрункість - це не тільки гарна фігура, але це ще і прекрасне самопочуття.
Інструкція
1
Перш за все, щоб привести в порядок свою фігуру , вам необхідно правильне харчування. На сніданок найкраще вживати злакові культури. Зваріть вівсяну кашу і додайте в неї шматочки банана. Вівсянка додасть енергії, а що міститься в банані фруктоза дуже корисна для роботи мозку. Протягом дня слід пити якомога більше води, вона виводить все зайве з організму. Виключіть зі свого раціону майонез, найкраще замінити його сметаною. А якщо ви вирішили заправити салат, то найкраще підійде оливкова олія, в якому міститься багато корисних речовин.
2
Слід почати робити фізичні вправи, щоб зміцнити свої м'язи. Зробити сідниці пружними вам допоможе біг. Бігайте протягом 30 хвилин щодня і вже через пару тижнів ви побачите результат. Відмовтеся від ліфта, піднімайтеся пішки на потрібний поверх.
3
Ранкова гімнастика необхідна. Не варто братися за гантелі, йдеться про найпростіші вправах. Не лінуйтеся і вставайте на 10 хвилин раніше, цього вам цілком вистачить, щоб зробити зарядку. Виконуйте присідання, нахили, а також велосипед, лежачи на спині. Все це зміцнить ваші м'язи і дозволить привести в тонус фігуру . Проблемні місця масажуйте в душі за допомогою щітки або мочалки, з часом ви помітите результат.