Як побудувати будиночок на дереві. Будиночок на дереві своїми руками.

Дитячі ігрові будиночки на природі - відмінний спосіб розважити дітей в теплу пору року. Споруда будиночка на дереві сама по собі є захоплюючим процесом для дітей та дорослих, а ігри в такому будиночку можуть стати улюбленою розвагою ваших дітей і їхніх друзів. Побудувати будиночок на дереві нескладно - вам знадобиться мотузка для мотузкових сходів, дерев'яний щит для платформи і бруси для її кріплення. Також будиночок можна ускладнити - додати дах, стіни, вікна і двері.
Інструкція
1
Для спорудження будиночка знайдіть досить товсте і міцне дерево, яке витримає вашу конструкцію і гарантує безпеку дітей, що знаходяться в будиночку.
2
Для того щоб зростання дерева не заважав конструкції будиночка, його потрібно будувати не на стовбурі, а навколо стовбура, даючи дереву простір для вільного росту.
3
Для підтримки будиночка використовуйте міцні дерев'яні палі перерізом 75х75 мм. Для того щоб палі стояли на землі міцно, встановлюйте їх на бетонний фундамент.
4
Виготовте простору дерев'яну платформу, на якій буде достатньо місця для гри дітей, з двох частин - в центрі зібраної платформи має бути отвір для дерева. Від країв отвору до ствола повинно бути невеликий вільний простір.
5
Платформа повинна бути міцною, вона не повинна розгойдуватися і хитатися. Як матеріал для платформи візьміть аркуш фанери або ДСП товщиною 2 см. Зміцніть платформу із зворотного боку дерев'яними балками і встановіть її на опорних палях.
6
Для того щоб забезпечити безпеку дітей, встановіть на платформу спеціальні загородження і поручні, або стіни з вікнами та дверима. Зміцніть бічні панелі на платформі за допомогою гайок і болтів.
7
Подвесьте до платформи міцну мотузяну драбину, по якій діти будуть забиратися в будиночок. Зміцніть драбину на міцній гілці - так, щоб вона не зісковзувала і не обривалася.
Зверніть увагу
Дитячий ігровий будиночок на дереві може мати вигляд дерев'яної платформи, закріпленої між гілками, доступ на яку здійснюється за допомогою мотузкових сходів. Але це може бути і хатина для ігор з вікнами, дверима, дахом і міцної сходами.
Корисна порада
З середини 1990-х років, будинки відпочинку на деревах користуються ростом популярності в США і деяких країнах Європи. Це сталося завдяки збільшенню наявного доходу, більш досконалим технологіям будівництва, науковим дослідження в практиці будівництва безпечних будівель і підвищений інтерес до екологічних питань, зокрема забезпечення сталого розвитку.