Як підключити nokia до інтернету. Як підключити інтернет на телефон nokia.

Підключення до мережі інтернет дозволяє бути в курсі останніх подій, здійснювати перевірку поштового клієнта і бути завжди на зв'язку зі своїми друзями і знайомими. Якщо у вас виникло бажання підключитися до мережі інтернет за допомогою мобільного пристрою, виконати цю операцію можна за допомогою з'єднувального кабелю та відповідного програмного забезпечення. Альтернативою проводовому з'єднанню може послужити з'єднання за допомогою Bluetooth-адаптера.
Вам знадобиться
  • Операційна система Windows, мобільний телефон Nokia, з'єднувальний кабель (Bluetooth-адаптер), програмне забезпечення Nokia PC Suites.
Інструкція
1
Для того щоб вийти в інтернет за допомогою мобільного телефону Nokia, необхідно встановити програму Nokia PC Suites. Цю програму можна скопіювати: - з CD-диска, який йде в комплекті з деякими моделями телефонів; - з flash-накопичувача самого телефону; - скористатися кабельним інтернетом для закачування дистрибутива програми.
2
Після установки програми, необхідно провести з'єднання і настройку сполучення двох пристроїв: комп'ютера (ноутбука) і телефону. Якщо ви використовуєте кабельне з'єднання, то до запуску програми вживати нічого не стоїть, окрім підключення телефону до комп'ютера. Якщо ви використовуєте з'єднання за допомогою Bluetooth-адаптера, перевірте настройки сполучення вашого Bluetooth-адаптера і телефону.
3
При першому запуску програми, переконайтеся, що всі з'єднання були підключені правильно. В основному вікні програми виберіть «Підключення до мережі інтернет». У вікні, виберіть тип з'єднання - USB або Bluetooth.
4
Відкриється нове вікно One Touch Access. Ця служба справить автоматичне підключення протягом найближчих 10 секунд. У міру того, як буде закінчуватися смужка підключення, ваш телефон вже буде підключений до мережі інтернет.
5
Якщо відбулася якась помилка і/або вам треба було змінити настройки з'єднання - натисніть кнопку «Розірвати з'єднання» - далі натисніть "Налаштування".