Як пропонувати свій товар. Як правильно запропонувати свій товар.

Початківець торговий представник обов'язково зіткнеться з відмовами. Роздрібні торгові точки ні в яку не хочуть брати новий товар або працювати з новим постачальником. У них і без цього магазин заповнений продукцією. Щоб не опустити руки, треба знати деякі принципи продажів і вміло пропонувати товар поки ще незнайомим клієнтам.
Інструкція
1
Зробіть ілюстрований каталог. Якщо рішення про роботу з вами приймають директора магазинів, товар Овед, старші продавці, то потрібен особливий підхід, якщо всі вони - жінки. Адже жінки звикли вибирати товар для себе особисто за каталогами. Це відноситься до косметики, парфумерії, кухонним і господарським принадлежностям. Ви знаєте головне в цій ситуації - жінки довіряють каталогам. Уявіть ваш товар в звичному їм віде.Когда немає готових друкованих каталогів, зробіть саморобні. Додайте в них етикетки від товар а. Це часто працює і дозволяє легко увійти в нові торгові точки. Нікому не хочеться витрачати час на аналіз нового прайсу. Переглянути же каталог можна дуже швидко. Це маленький ключик до жіночих сердець.
2
Обійдіть всі торгові точки на ввіреній території. Швидше за все, в більшості місць вам відмовлять. Це не має значення. У продавців така психологія - нової людини вони спочатку випробовують на міцність. Якщо не пропаде і не зникне, значить, дійсно у нього щось виходить, тоді можна почати работать.Так що, чи не приймайте близько до серця, коли кажуть, що нічого не треба. Скажіть, що прийдете в наступний раз, коли з'явиться що-небудь цікаве. На це зазвичай погоджуються. Зараз же ваша задача - знайти першого клієнта. Всього лише одного. Це цілком реально навіть для новачка.
3
Повторно прийдіть в магазини, розташовані поряд з першим клієнтом. Скажіть, що у вас з'явилися новини. Пошліться на першого клієнта і скажіть, що в тому магазині буде ваш товар . Покупці все помічають. Якщо там з'являються новинки, а в цьому магазині їх не буде, туди почнуть звертатися частіше. Цей аргумент для багатьох виявиться важливим.
4
Збирайте статистику та відгуки. Запитуйте у клієнтів, як йдуть справи з вашим товар ом. Запам'ятовуйте, що вони говорять.
5
Відвідайте залишилися магазини. Скажіть, що ваш товар продається вже в 17 торгових точках. Тільки говорите правду. Повторіть слова задоволених клієнтів. Це спонукає інших почати з вами працювати. Успішних людей скрізь приймають.
Зверніть увагу
Нехай перші поставки будуть невеликими. Переконайтеся, що новий клієнт чи не порушує зобов'язань по оплаті. Не довіряйте в цьому питанні навіть відомим і розкрученим магазинам. Отримайте особистий досвід вирішення з ними грошових питань. Якщо все гаразд, збільшуйте відвантаження.
Корисна порада
Беріть приклад з дітей. Вони так просять батьків купити іграшку, не звертаючи уваги на відмови, що рано чи пізно домагаються свого.