Як придумати рекламу. Як почати прідуивать рекламу.

Гарна що продає реклама з'являється в процесі багаторазового тестування і поліпшення текстів. Бюджети не завжди дозволяють проводити такі експерименти. Щоб гроші не йшли даремно, є сенс використовувати поради нашого сучасника, великого копірайтера-рекламщика Гарі Хелберта. Розглянемо, як з мінімальними витратами придумати ефективну рекламу для будь-якого товару, який зазвичай рекламується через газети та журнали.
Інструкція
1
Відвідайте сусідню область. А взагалі, постарайтеся виїхати якнайдалі від свого міста. Але не настільки далеко, де менталітет людей повністю інший.
2
скупила в газетних кіосках місцеві журнали і газети за кілька тижнів. Вам потрібні газети, в яких розміщується реклама товару, який ви продаєте в своєму місті. Природно, місцеві фірми рекламуються трохи інакше. Вам треба знайти всі їх оголошення.
3
Зверніть увагу, які оголошення повторюються з номера в номер. Швидше за все, вони приносять компанії клієнтів.
4
Адаптує ці тексти до вашої ситуації. Підглянете вдалі ідеї, які не використовуються в вашому місті. Не варто займатися плагіатом і копіювати оголошення досконально. Подумайте, що корисного можна витягти з отриманої інформації, щоб обійти своїх конкурентів.
Зверніть увагу
Врахуйте, що будь-яке оголошення вимагає тестування і поступового поліпшення. Щось може і не спрацювати. У кожному разі, вказаний метод прискорить шлях до успіху. Знайдіть спосіб фіксувати всі звернення клієнтів по вашій рекламі. Наприклад, нехай говорять таємне слово, за яким із замовленням надасться подарунок.
Корисна порада
Гарі Хелберта називали маркетинговим генієм. А він просто був наглядовою людиною. Спробуйте копіювати його стиль роботи. Але вам також необхідно увагу до деталей.