Як прив'язати волосінь до котушки. прив'язування волосіні до котушки.

Риболовля зі спінінгом має масу переваг перед риболовлею з звичайної вудкою. Невід'ємна частина такої риболовлі - це спеціальна котушка, на яку намотується волосінь, і якщо ви хочете освоїти гідності риболовлі зі спінінгом, вам потрібно навчитися прив'язувати до котушці лісочку. Зробити це можна простим і загальновизнаним способом, про який ви дізнаєтеся з нашої статті.
Інструкція
1
Вам буде потрібно котушка, волосінь, широкий скотч і три невеликих монетки. На тонкій волосіні (0,2) зав'яжіть звичайний вузол і затягніть його. Покладіть лісочку з зав'язаним вузлом перед собою на стіл так, щоб вузол знаходився зліва, вільний кінець волосіні - праворуч, а відстань між ними утворювало на столі невелику відкриту петлю.
2
На вершину петлі покладіть одну монетку, а дві залишилися монетки покладіть на лісочку зліва і справа - так, щоб монетки утворили трикутник. Накладіть кінець з вузлом перехресно на вільну сторону волосіні і знову притисніть лісочку над вузлом монеткою.
3
Кінцем волосіні з вузлом обведіть вільну сторону, зробивши петлю. Вузол повинен опинитися всередині петлі. Змінивши його положення, знову притисніть його монеткою.
4
Простягніть вузол під волосінню і зробіть навколо неї кілька петель, знову притискаючи лісочку монеткою, щоб вона не розпускали. У вас повинна вийти невелика петля-зашморг з переплетеннями з двох сторін. З одного боку з зашморгу виходить кінець волосіні, зав'язаний вузлом, а з іншого - вільний край.
5
Велику петлю, що знаходиться праворуч від зашморгу, надіньте на моток широкого скотча, щоб вона не затягувалася, і затягніть зашморг, утворивши маленький міцний вузол.
6
Готова петля буде міцно сидіти на котушці . Далі ви можете намотувати лісочку на котушку без небезпеки втратити погано прив'язану лісочку - вищеописаний спосіб дозволяє прив'язати лісочку до котушці максимально міцно і надійно.