Як вивести фарбу з одягу. Чим вивести фарбу з тканини.

Фарба з великим вмістом пігменту важко виводиться з одягу. Особливо це стосується емалевих фарб. Але якщо пляма не дуже давно з'явилося на вашому одязі, то шанс позбутися його зростає. Старі плями насилу можна вивести, навіть якщо видалити основу, то колір фарби може залишитися на тканині.
Інструкція
1
Змочіть пляма уайтрспіритом, потім протріть ганчірочкою і ретельно поперіть на руках з використанням господарського мила. Можете використовувати бензин, гас або ацетон для білих неделікатності тканин. Цей спосіб хороший для виведення плям з тканини.
2
Якщо ви боїтеся зіпсувати шкіряну річ, то використовуйте для видалення плями соняшникова або оливкова олія. Також підійде жирний крем. Після того як пляма від фарби вдалося відтерти, протріть річ мильним розчином. А потім чистою ганчіркою.
3
Плями від гуашевих і акварельних фарб видаляйте наступним чином. Спочатку ретельно виперіть річ, потім нанесіть будь плямовивідник на пляму і знову виперіть одяг.
4
Якщо ви заляпали одяг водоемульсійною фарбою, то замочіть річ в міцному розчині порошку з водою на 30 хвилин, температура води повинна бути 40-50 градусів. Виперіть річ на руках і ретельно прополощіть в чистій воді.
5
Якщо у вас фарба не відтирається з одягу, то використовуйте комбінований метод. Протріть пляму бензином, потім нанесіть засіб для виведення плям і виперіть річ звичайним способом з використанням порошку. Подивіться на ту зону, де була фарба, якщо залишився ледь помітний слід, то нанесіть засіб для виведення плям знову з наступною пранням вироби.
Зверніть увагу
В якості екстрених помічників як вивести плями від фарби можна використовувати спирт, ацетон, гас або скипидар, однак є одне «але». Завжди слід звертати увагу на склад тканини, лише потім акуратно протирати забруднене пляма. Приміром, обробляючи ацетоном шкіряні або синтетичні вироби, можна їх зіпсувати, нашатирним спиртом - змінити колір одягу. Вивести плями від фарби з вовняних виробів допоможе рослинне масло.
Корисна порада
При нашому бурхливому житті багато стикаються з проблемою появи на одязі плям від фарби. Але плями від фарби можна вивести самостійно, якщо докласти трохи зусиль. Перше правило - не давайте фарбі висохнути. Чим швидше ви візьметеся за видалення плями, тим більше шансів на те, що воно зникне без сліду. Іноді свіжа фарба відпирається звичайним господарським милом або пральним порошком, якщо пляма посаджено не пізніше, ніж за 3 години до прання.
В недалекому минулому ремонт без масляної фарби уявити було вкрай складно. Однотипні двоколірні стіни навпіл з потрісканої фарбою сьогодні навівають точку, а тому володарі нерухомості прагнуть позбутися приїлися стереотипів. Для видалення масляної фарби з поверхні існує безліч різних способів.
Інструкція
1
Приготуйте з негашеного вапна (1,5 кг), поташу або кальцинованої соди (0,5 кг) і води сметанообразний склад. Даним складом покрийте забарвлену масляною фарбою поверхню і залиште на половину доби.
2
Після цього ви легко легко очистите поверхню від фарби. Дерев'яні дошки, покриті олійною фарбою, намочіть водою і засипте шаром кальцинованої соди, потім закрийте мокрою мішковиною, вологість якої підтримуйте протягом доби. Через добу розбухлу фарбу ви легко знімете звичайним шпателем.
3
Зі стіни фарбу можна видалити, пропрасувати її гарячою праскою. Пропрасовуйте через фольгу. В цьому випадку фарба також розм'якшиться. Аналогічно використовуйте звичайний фен і коли фарба запузирітся, зніміть її шпателем. Поверхня зі старим покриттям олійною фарбою намажте рідким склом і висушіть. Під виниклим напругою силікатна плівка пожолобиться і відшарується, захопивши з собою масляну фарбу . Дану операцію повторіть кілька разів.
4
При хімічному впливі на фарбу будьте обережні і обов'язково забезпечте себе гумовими рукавичками, спеціальними окулярами і захисної пов'язкою. При попаданні обробних речовин на шкіру відразу ж промийте її великою кількістю води.