Як приклеїти фон до акваріума.

Якими б гарними не були живі рослини в акваріумі, спеціальний штучний задній фон додасть ефект розширення простору і зробить дизайн насиченішим. Дуже зручний в цьому відношенні рулонний фон -плівка.
Вам знадобиться
  • 1 рулон фону, упаковка клею JBL Fixol або 25 мл гліцерину, скотч, миючий засіб для стекол, губка
Інструкція
1
Спочатку підганяється куплений акваріумний фон під розмір заднього скла, за мінусом одного сантиметра з усіх боків, зайве обрізається.
2
Потім ретельно очищається задня поверхня акваріума від забруднень. Робиться це губкою, змоченою в засобі для очищення стекол.
3
В якості клею краще використовувати JBL Fixol. З ним фон -плівка протримається дуже довго. Якщо немає такого клею, то можна використовувати гліцерин, він вільно продається в аптеці. Спеціальним шпателем, який входить в комплект набору, клей рівномірно розподіляється по всьому склу.
4
Накласти фон для акваріума і розгладити його так, щоб видавилися всі бульбашки повітря, інакше вони зіпсують весь дизайн. Дуже добре обмотати шпатель ганчірочкою. Замінити шпатель можна рівним шматком картону.
5
Якщо на куточках акваріумний фон -плівка закручується, то тимчасово він закріплюється скотчем.
6
видавити з країв клей стерти губкою. Для надійності обклеїти фон по всьому периметру клейкою стрічкою. Тепер акваріум виглядає набагато гарніше.