Як підібрати акустику.

Хороший звук і якісна акустика необхідні, якщо ви хочете отримувати справжнє задоволення від прослуховування музики, перегляду фільмів чи комп'ютерних ігор. Сьогодні в магазинах можна знайти масу акустичних систем різної цінової категорії та різної якості. Для того щоб вибрати підходящу акустику , вам потрібно знати про низку критеріїв, що визначають її якість і високий рівень. Про те, як підібрати акустику , ми розповімо вам в цій статті.
Інструкція
1
Почніть дослідження обраної моделі з корпусу. Постукайте по корпусу колонок - у хорошої акустики не повинно бути відгомону від удару, так як колонки повинні бути заглушені зсередини. На задній стінці колонки закрийте отвір фазоінвертора і включіть музику.
2
Якщо баси стали звучати чіткіше і нижче, значить, колонка зроблена правильно. Динаміки якісної акустичної системи повинні реагувати навіть на найнижчі частоти. Не забудьте подивитися заводські частотні характеристики колонок - перевірте їх на відповідність дійсності.
3
Крім басового динаміка ви повинні перевірити среднечастотний динамік. Дізнайтеся про особливості среднечастотного динаміка, встановленого в ваших колонках, і для його перевірки включите компакт-диск з класичною музикою. Натуральний звук дозволить визначити, наскільки якісний і глибокий звук дає среднечастотний динамік.
4
Високочастотний динамік також є важливим елементом кожної колонки, і для його перевірки вам потрібно закрити його рукою, поставивши музику з великою кількістю високих частот. Якщо високочастотний динамік не звучить як пищалка, і вас не дратує звук із закритим динаміком, він зроблений правильно.
5
Підключіть до одній колонці другу і перевірте, наскільки об'ємним і широким є звук. Перевірте звук на різних музичних записах - увімкніть поспіль кілька компакт-дисків з різним зведенням і мастерінгом.
6
Якщо у вас з'явиться відчуття, що ви сидите в концертному залі, а вас оточують музиканти і живі інструменти - ці колонки зроблені якісно.
7
Крім якості звуку, вам потрібно звернути увагу на матеріали, з яких зроблена акустична система. Корпус системи повинен бути виготовлений з якісних і естетичних матеріалів - адже вона стане ще одним предметом меблів вашого будинку. Краще всього, якщо корпус акустики зроблений з масиву дерева або МДФ.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=D-ErWZ6MJHk