Як зайти в локальну мережу. Як зайти в місцеву локальну мережу.

Щоб ваш комп'ютер став частиною локальної мережі - домашній або в організації - мало просто підключити кабель. Потрібно ще й провести настроювання комп'ютера для спільної роботи з іншими комп'ютерами.
Вам знадобиться
  • Для підключення вам знадобляться - знання основних мережевих налаштувань і навички з їх встановлення, дані від системного адміністратора мережі - тип локальної мережі (тимчасова або організована в домен), і при необхідності обліковий запис в домені.
Інструкція
1
Насамперед, налаштуйте параметри мережевої карти. Вкажіть видані вам системним адміністратором IP-адресу, маску підмережі та адресу основного шлюзу в мережі. Якщо мережа самонастраивающаяся (використовується DHCP), то цей крок потрібно пропустити - за вас все зробить автоматика.
2
Далі, якщо у вас одноранговая локальна мережа , необхідно вказати ім'я комп'ютера і назву робочої групи. Клацніть по значку «Мій комп'ютер» правою клавішею миші та виберіть у контекстному меню пункт «властивості». У вікні, виберіть підрозділ «ім'я комп'ютера» і натисніть кнопку «змінити».
3
Впишіть у відповідні поля ім'я комп'ютера і назву робочої групи, в яку входить комп'ютер. Перезавантажте комп'ютер.
4
При підключенні до локальної мережі з доменом найкраще скористатися майстром підключення. Повторіть ті ж кроки, що були описані вище, але натисніть замість кнопки «змінити» кнопку «ідентифікація», яка запускає процес покрокової налаштування. Натисніть чотири рази кнопку «далі», не змінюючи значень перемикачів. Далі впишіть у відповідні поля свої логін, пароль і назву домена, видані вам системним адміністратором. Натисніть «Далі». Після закінчення настройки перезавантажте комп'ютер. Після перезавантаження ви можете користуватися всіма ресурсами, які надає вам локальна мережа .
Зверніть увагу
Будьте уважні при налаштуванні - випадково чи навмисно невірно вказані значення налаштувань можуть викликати збої в роботі мережі, до якої ви підключаєтеся.
Увійти в локальну мережа через інтернет дозволить спеціалізована утиліта Hamachi. Це дозволить використовувати всілякі програми в мережі, передавати і приймати файли від інших користувачів і навіть грати в ігри для кількох.
Вам знадобиться
  • Hamachi.
Інструкція
1
Завантажте та встановіть спеціалізований додаток Hamachi на комп'ютер. Програма є платною, але доступна і безкоштовна версія, що обмежує кількість користувачів 16 комп'ютерами. Запустіть встановлене додаток і натисніть кнопку включення в першому вікні програми.
2
Надрукуйте бажане ім'я користувача в наступному вікні та підтвердіть свій вибір, натиснувши кнопку «Створити». Скористайтеся командою Create a new network в новому діалоговому вікні і надрукуйте ім'я створюваної мережі і значення пароля у відповідних полях наступного вікна. Підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку «Створити».
3
Для підключення іншого користувача до створеної мережі необхідно також встановити і запустити додаток Hamachi на комп'ютері. Далі потрібно включити додаток в першому діалоговому вікні і ввести ім'я користувача в наступному вікні. Зверніть увагу, що ім'я має відрізнятися від використаного на першому комп'ютері. Натисніть кнопку «Створити» і виберіть опцію Join an existing network в черговому діалозі.
4
У наступному діалоговому вікні необхідно надрукувати ім'я створеної раніше мережі і значення пароля. Після цього натисніть кнопку «Підключитися» для того, щоб увійти в локальну мережа . Переконайтеся в тому, що з'єднання активно по зеленому кольору індикатора підключення.
5
Скористайтеся можливістю управління створеній мережа ю через веб-інтерфейс. Для цього буде потрібно реєстрація в додатку і створення нового облікового запису. Далі скористайтеся посиланням «Приєднати» і перейдіть на сторінку Hamachi. Зверніть увагу на можливість створення чату з будь-яким користувачем, що знаходяться в мережі. Для цього просто викличте контекстне меню потрібної облікового запису кліком правої кнопки миші і вкажіть команду «Чат».