Як приймати антибіотик.

Курс антибактеріальної терапії призначається лікарем після здачі аналізів і на підставі скарг хворого. Антибіотики неактивні по відношенню до вірусів і деяким мікробам. Приймати їх потрібно тільки в тому випадку, якщо висока температура не спадає більше 5 днів. Пити сильнодіючі препарати не можна без консультації з фахівцем. Антибіотики псують мікрофлору кишечника, але не завжди допомагають перемогти деякі хвороби, так як приймати їх потрібно в комплексі з іншими лікарськими засобами. Займатися самолікуванням не можна, це загрожує серйозними наслідками.
Інструкція
1
Випивайте таблетку препарату до їди, запиваючи великою кількістю рідини. Пийте антибіотик в тій дозі, що прописав лікар, двічі в день. Якщо вам призначили антибіотики пролонгованої дії, то приймайте їх раз на добу, бажано в один час.
2
Приймайте їжу через 30 хвилин після прийому препарату, якщо цього не зробити, то може початися нудота. Намагайтеся не вживати жирні продукти.
3
Намагайтеся не перебувати на сонці в період курсу антибактеріальної терапії, так як можуть утворитися різні плями на шкірі.
4
Звичайні антибіотики приймайте залежно від захворювання та процесу одужання, в основному це 5-7 днів, а при серйозних випадках 14 днів. Пролонгований препарат пийте 3-6 днів, залежно від призначень лікаря.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=S4-YG4VB75g
Корисна порада
Після курсу антибіотиків приймайте біфідо і лакто бактерії. Вони відновлять мікрофлору кишечника.
« Канефрон » є комбінованим засобом рослинного походження, застосовуваним для лікування захворювань сечовивідних шляхів та нирок. Він призначається як протизапальний і сечогінний засіб. Завдяки натуральному складу і відсутності протипоказань, препарат може використовуватися у всіх вікових групах.
Інструкція
1
"Канефрон» містить тільки натуральні компоненти: траву золототисячника, листя розмарину, корінь любистку і шкірку плодів шипшини. Ліки призначається не тільки для лікування нефриту і циститу, але і для профілактики сечокам'яної хвороби. «Канефрон» випускається в таблетках і краплях і може застосовуватися як самостійний засіб, так і в складі комплексної терапії.
2
Грудним дітям показаний щоденний триразовий прийом препарату по 10 крапель за раз. Перед вживанням змішайте ліки з будь-якою рідиною (вода, чай, грудне молоко, молочна суміш, сік). Дітям віком 1-5 років призначається по 15 крапель на один прийом тричі на день. Разова доза для дітей з 5 років становить 25 крапель, також три рази на день. Дозування для дорослих в два рази більше - 50 крапель за раз, кратність прийому та ж - тричі на день. Перед застосуванням не забувайте струшувати флакон з ліками. В деяких випадках в ньому утворюються пластівці. Це, так само як і помутніння рідини, не впливає на ефективність препарату.
3
Прийом таблеток дозволений тільки з п'ятирічного віку. Дітям призначається по одному драже «Канефрона» тричі в день, дорослим - по два.
4
Приймайте «Канефрон" не менше півтора місяців після поліпшення стану. Це необхідно для закріплення ефекту і запобігання рецидиву хвороби.
5
"Канефрон» можна приймати в будь-який час доби, незалежно від прийому їжі. Препарат добре засвоюється і має виражений лікувальний ефект у разі.
6
Приймайте "Канефрон» одночасно з антибактеріальними препаратами (якщо це призначено лікарем). «Канефрон» посилює дію антибіотиків, завдяки чому одужання настає набагато швидше.
Зверніть увагу
Людям, позбутися алкогольної залежності, не рекомендовано застосування крапель. Це пов'язано з тим, що в їх складі є етиловий спирт.