Як під'єднати телевізор. Як під'єднати жорсткий диск до телевізора.

Якщо вам захотілося записати на ваш жорсткий диск улюблену телепередачу або концерт відомої групи, можете скористатися TV-тюнером, який відмінно замінює телевізор . Але якщо у вас цього пристрою немає, можна підключити телевізор безпосередньо до комп'ютера. Це дозволить не тільки переглядати записуваний матеріал, а й здійснювати корекцію записи безпосередньо під час ефіру.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, телевізор, з'єднувальні дроти.
Інструкція
1
Практично всі сучасні телевізор и забезпечені роз'ємом Scart, а відеокарти забезпечені роз'ємом S-Video. Для того щоб підключити телевізор до комп'ютера, необхідно придбати наступні з'єднувальні дроти: - шнур «S-Video - S-Video» - цей шнур призначений для передачі відеозображення. Варто відзначити, що не варто шкодувати грошей на дорожчий шнур, який додатково екранований. Він прослужить набагато довше часу.- перехідник «SCART - s-video/audio/video». Цей перехідник буде потрібно для підключення вищеописаного шнура.- шнур «jack 3,5» - 2 RCA (тюльпана) ». Цей шнур призначений висновку звуку з комп'ютера на телевізор .
2
Після повторного завантаження комп'ютера запустіть вікно «Властивості екрану»: натисніть правою кнопкою миші на робочому столі - виберіть пункт "Властивості". Перейдіть на вкладку «Параметри». У вікні перемикання екранів виберіть екран №2 ( телевізор ) - активуйте опцію «Розширити робочий стіл на цей монітор».
3
За допомогою пульта управління перемкніть телевізор на канал «A/V». При правильному підключенні телевізор а на екрані телевізор а повинен відобразитися робочий стіл вашого комп'ютера. Це значить, що зв'язок між комп'ютером і телевізор ом була встановлена. Для того, щоб записати необхідну телепередачу, залишиться встановити будь-яку програму відеозахоплення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XrrCrtyM4Bg
Зверніть увагу
при підключенні будь-якого проводу, необхідно вимкнути обидва пристрої (комп'ютер і телевізор). Після скоєння сполуки включите обидва пристрої. Після повного появи картинки на телевізорі й комп'ютері, зробіть перезавантаження комп'ютера.