Як зробити зарядку для телефону. Як зробити зарядний пристрій для телефону.

При появі мобільних телефонів стало актуальним питання про швидку підзарядці апарату від мережі. Це питання було вирішене появою функції «швидкої зарядки» в деяких моделях телефонів. Але питання зарядки телефонів без використання електричної мережі так і не було вирішене. Коли виникає необхідність поїхати на озеро або просто в похід, проблема з зарядкою акумулятора мобільного пристрою встає дуже гостро.
Вам знадобиться
  • Квадратна батарея харчування «Планета», металеві клеми, з'єднувальні дроти.
Інструкція
1
Поставлене завдання зводиться до того, щоб при виникненні непередбачених обставин вчинити один дзвінок, а також зарядити акумулятор мобільного телефону . На допомогу вам прийде батарея харчування, яка була популярна за радянських часів. Вона складається з 3 пальчикових батарей і повинна видавати напругу в 4,5 вольта. На практиці ця батарея видає цілих 5 вольт.
2
Основне завдання у вирішенні цієї проблеми - правильне з'єднання батареї живлення і телефону . Можна зробити з'єднання безпосередньо від батареї до акумулятора телефону або під'єднати батарею живлення до телефону за допомогою usb-шнура.
3
При з'єднанні usb-шнура найголовніше - дотримуватися правильну полярність, інакше заряд акумулятора є нездійсненною завданням. Правильна распиновка контактів вказана на картинці. 1 (+) і 4 (-) контакти є питающими. Чорному проводу належить мінус, а червоному належить плюс.
4
Залишилося тільки виконати з'єднання всіх частин нашої схеми. На оголені дроти необхідно надіти і закріпити клеми. Закріплювати клеми необхідно з двох сторін оголених проводів. Після закріплення клем на проводах, необхідно з'єднати батарею живлення і акумулятор телефону сполучними проводами. При правильному підключенні, на екрані телефону відобразиться зарядка акумулятора.