Як навчити собаку ходити в туалет. Як навчити собаку терпіти до вулиці.

Тим, хто ніколи не тримав у будинку собак, здається, що це зовсім просто. Придбав собаку , поклав її на підстилку, і нехай терпить нужду доти, поки господар не зволить прогулятися. Весь час лежати на килимку може тільки плюшева іграшка, а жива істота хоче час від часу справляти нужду, що і робить на килимі або підлозі. Щоб собака навчилася проситися на вулицю або терпіти до чергової прогулянки, потрібно докласти чимало зусиль.
Інструкція
1
Режим є одним з важливих пунктів для того, щоб тварина привчило свій організм опорожняться в певні години. Тому потрібно робити вигулювання собак 2-3 рази на день в один і той же час.
2
Спочатку під час прогулянки вона може і не захотіти справити потребу, особливо, якщо собака на повідку. В такому випадку гуляти доведеться довше, щоб дочекатися цього моменту. І ось тут потрібно похвалити собаку і дати їй ласощі. Розумна тварина швидко зрозуміє, за що його заохочують.
3
Для цуценя підходить такий спосіб. Будинки розкласти газети там, де зазвичай він влаштував собі туалет. Поступово пересувати газети ближче до вихідних дверей. Після того, як щеня забруднить газету в черговий раз, виносити його разом з нею на вулицю. Нарешті, газету некладуть, бачачи неспокій розгубленого цуценя, його вигулюють. Кілька таких уроків, і він буде проситися у двері.
4
Щоб привчити собаку до туалет у на вулицю, її прив'язують будинку і тримають так, виводячи на прогулянку 3 рази на день. Так як собака дуже охайна, то буде якийсь час терпіти. Цього достатньо, щоб витримати проміжок між прогулянками. Під час вигулювання після звільнення кишечника або сечового міхура, собаку заохочують ласощами. Поступово вихованець звикне будинки нужду не справляється.
Корисна порада
Якщо собака все ж забруднила килим, то її не можна бити, а слід тільки карати. Особливо це стосується цуценят, в іншому випадку замість надійного захисника виросте боягуз.