Як поповнити skype рахунок. гроші на рахунок в скайпі.

Skype - сервіс телефонних і відеодзвінків на комп'ютери, стаціонарні та мобільні телефони. Користування найпопулярнішими послугами програми (чат, відеодзвінки з комп'ютера на комп'ютер, відео- та телеконференції) є безкоштовним. Але для дзвінків на мобільні і стаціонарні телефони баланс рахунки в Skype повинен бути поповнений. Існує декілька способів покласти гроші на рахунок Skype.
Інструкція
1
Зайдіть на головну сторінку сайту Skype. Авторизуйтесь. Далі натисніть вгорі кнопку «Поповнити рахунок».
2
Перед вами відкриється сторінка, посилання на яку вказана під статтею. Внесіть в поля на сторінці свої дані: ім'я, прізвище, адресу, індекс. Натисніть кнопку «Далі».
3
Виберіть з опцій суму, яку хочете внести на рахунок. Далі вкажіть спосіб оплати: через банківську карту, платіжні інтернет-сервіси або інше. Ви повинні бути авторизовані в платіжному сервісі, який обираєте, і на рахунку повинна бути внесена сума. Поставте галочку поруч з рядком «Ознайомлений і згоден», натисніть кнопку «Далі».
4
Підтвердіть намір заплатити вказану суму за вказану послугу, введіть пароль або код рахунки , натисніть «Далі». Сума перейде на ваш рахунок в Skype.