Як побудувати будинок з шлакоблоків. намокли без даху стіни зі шлакоблоків облицювання цеглою.

Шлакоблоки є найбільш дешевим матеріалом для будівництва. Якщо вони добре виготовлені, то за міцністю не поступаються цеглі і газоблоків. Особливості будівництва полягають в тому, що фундамент необхідно робити міцний і високий, стрічкового типу. Цокольний поверх також потрібно робити якомога вище, бо це дозволить повністю виключити намокання нижніх рядів. Шлакоблоки дуже бояться вогкості - вони починають насичуватися вологою і піддаватися руйнуванню.
Вам знадобиться
  • -цемент
  • -речной песок
  • -щебень
  • -гравий
  • -тес
  • -шлакоблоки
  • -брус для перекриття та стійок
  • -теплоізоляціонний матеріал
  • -Пароізоляційні матеріал
  • -покриття на дах
Інструкція
1
Зробіть розмітку фундаменту. Викопайте котлован і встановіть опалубку вище рівня грунту на 50-60 сантиметрів. В неї насипте піщано - гравійну подушку не менше 50 сантиметрів. Ретельно утрамбуйте. Вмонтуйте арматурний каркас. Залийте фундамент. Лити потрібно з розрахунку 1 відро цементу марки 400, 3 відра річкового піску, 3 відра дрібного щебеню.
2
Цоколь з червоної цегли можете викладати відразу після заливки фундаменту, а стіни встановлюйте через 4 тижні. Стіни найкраще робити з пустотілих шлакоблоків , вони найбільш теплі. В розчин для стін обов'язково додавайте пластифікатор. Це сприяє більш тривало використовувати вже виготовлений розчин, і він тонше і міцніше.
3
Відразу після того як ви встановили стіни обтягніть їх теплогідроізоляції і тільки після цього починайте зводити дах. Дах ви можете робити за своїм проектом, але покрити її необхідно якомога раніше, щоб виключити потрапляння вологи на стіни. Тобто особливість будівництва будинку з шлакоблоків ще і в тому, що покриття даху необхідно здійснювати в сезон зведення стін.
4
Після зведення стін і даху між стелею і дахом укладіть товстий шар парогидроизоляции. Як уже писалося вище, волога на шлакоблоки не повинна потрапляти нізвідки.
5
При бажанні можна утеплити і внутрішню поверхню стін, але при гарному зовнішньому утепленні, в цьому немає ніякої необхідності.
Зверніть увагу
Товщина стін з шлакоблоків для будинків постійного проживання повинна становити 90 см. Крім того, такі стіни треба обов'язково штукатурити, не кажучи про те, що бетонні стіни на дачних ділянках не замінять комфортності стін з дерева. Шлакоблоки - це будівельні блоки (стінові камені), які виходять методом вібропресування розчину бетону у формі.
Корисна порада
Шлакоблоки. Шлакоблок зобов'язаний своїй назві народним визначенням і є, по суті, стінових блоком, застосовуваним для зведення будівель і споруд. Відмінна термічна стійкість якісно зберігає тепло усередині будови, а шумоізоляційні якості роблять шлакоблоки універсальним матеріалом, який можна використовувати для будівництва будинку або для створення господарських будівель.