Як зробити паперові ляльки. Як зробити паперовий будиночок для паперової ляльки.

Цікаві та захоплюючі іграшки - це не тільки готові ляльки і машинки, куплені в магазинах, але і речі, створені своїми руками. Іграшка, яку дитина зробив сам, буде радувати його набагато більше - вона буде результатом його творчих праць. Як хлопчики, так і дівчатка, отримають задоволення від виготовлення паперових ляльок, які надають великий простір для фантазії - ви зможете намалювати і вирізати для них саму різну одяг, аксесуари, і навіть транспорт.
Інструкція
1
Для створення паперових ляльок заготуйте картон, олівець, ножиці, фломастери або кольорові олівці, кольорову і обгортковий папір для аплікацій, а також численні глянцеві журнали.
2
На аркуші картону разом з дитиною намалюйте олівцем фігуру ляльки . Використовуючи кальку, ви також можете скопіювати фігурку з будь-якої книги або розмальовки. Намалюйте ляльці обличчя і зачіску, зробіть контури тіла чіткими. Одяг малювати не потрібно - лялька буде заготівлею для майбутніх костюмів.
3
Готову ляльку виріжте з картону ножицями. Тепер настав момент робити одяг - нижню білизну можна намалювати прямо на ляльці і розфарбувати його, а для створення верхнього одягу, суконь та костюмів, ляльку потрібно покласти на кольоровий папір і обвести її контури.
4
За контурам ви зможете домалювати для ляльки брюки, спідниці, сукні, пальто, блузи, сорочки, а також головні убори, взуття та аксесуари - окуляри, сумку, предмети побуту, і багато іншого . Ви можете зробити як ляльку-дівчинку, так і ляльку-хлопчика - нехай дитина визначить, якою має бути одяг для кожного з них.
5
На кожному предметі одягу зробіть невеликий паперовий відворот, щоб річ можна було закріпити на ляльці. Після цього виріжте всі предмети і домалює на них дрібні деталі і візерунки.
6
При бажанні ви можете зробити для ляльки підставку, щоб вона могла стояти вертикально. Для цього виріжте з щільного картону півколо і приклейте його до нижньої частини ніг ляльки .