Як зробити серце з куль своїми руками. гірлянда своїми руками з куль.

Сьогодні на ринку святкових послуг існує маса організацій, що пропонують оформлення свят повітряними кулями. Цими послугами із задоволенням користуються на весіллях, ювілеях, дитячих ранках і іменинах - яскраві і красиві кулі відразу надають приміщенню святкову атмосферу. Великою популярністю користуються фігури і композиції з повітряних куль, зібраних разом - наприклад, велике і красиве серце прикрасить весільне торжество набагато краще, ніж зв'язка простих повітряних кульок. У цій статті ми розповімо про те, як зробити з куль серце.
Інструкція
1
Підготуйте матеріали - великі повітряні кулі з двома хвостиками з обох сторін, невеликі повітряні кулі з одним хвостиком, а також декоративну фольгу.
2
Для того щоб ваша композиція була стійкою, наберіть в маленький повітряна куля воду, зав'яжіть його і красиво оберніть в фольгу, зав'язавши і розправивши її навколо хвостика кулі. Візьміть перший велику кулю, надійти його і прив'яжіть за хвостик з отвором для надування до хвостика кульки з водою, що виконує роль вантажу.
3
Потім надійти ще одну велику кулю і прив'яжіть його до верхнього закритому хвостику першого великої кулі. За таким же принципом надійти решта великі кулі і зв'яжіть їх за верхні і нижні хвостики в ланцюжок. У ланцюжку має бути парна кількість куль. Останній кулю, так само, як перший, прив'яжіть до хвостика вантажу.
4
Тепер візьміть два невеликих повітряних кульки, надійти їх і зв'яжіть один з одним. Надійти і зв'яжіть ще дві кулі, після чого з'єднайте їх з попередніми, створивши низку з чотирьох куль. Порахуйте кількість перемичок між великими кулями, які ви пов'язали в ланцюжок.
5
Зробіть таку ж кількість «четвірок» з маленьких кульок. Коли все буде готово, починайте прикріплювати зв'язки з чотирьох куль до перемичках між великими кулями, перекручуючи маленькі кулі навколо великих.
6
Надайте конструкції форму серця, з'єднавши дві його половинки. Додатково ви можете прикрасити серце бантами, намистинами та іншими декоративними предметами.
7
Серце з повітряних куль кріпиться до стіни приміщення на двосторонній скотч.