Як розгорнути екран. Як розгорнути гру на весь екран.

Іноді найпростіша проблема з настройками операційної системи забирає у рядового користувача персонального комп'ютера велику кількість часу. Однією з таких проблем може стати розгортання екрана монітора. Розберемо як розвернути екран, використовуючи штатні засоби операційних систем Windows XP і Windows 7 і програмне додаток iRotate.
Вам знадобиться
  • 1. Встановлені в системі драйвери вашої відеокарти.
  • 2. Програмне додаток iRotate різних версій.
Інструкція
1
В Windows XP натисніть одночасно клавіші Ctrl і Alt. Потім натисніть стрілку Вгору (Вниз). Екран повертається на 90 градусів.
2
Якщо екран ніяк не реагує на натискання клавіш, то використовуйте панель управління nVidia (якщо у вас відеокарта даної фірми). Виберіть в налаштуваннях екрана меню «Орієнтація». При наявності ATI відеокарти, використовуйте панель управління ATI.
3
Якщо попередні дії у вашій операційній системі не виконуються, то встановіть iRotate 3.0. Додаток дозволяє розгорнути або швидко повернути робочий стіл на 90, 180 або 270 градусів.
4
Виберіть в програмі встановлену в вашій системі відеокарту. Ввійдете в меню налаштувань монітора і виконайте розгортання екрана . Для цього натисніть кнопку "Параметри", потім виберіть на скільки градусів повернути екран і натисніть клавішу "Застосувати" або "OK". Розгорнути робочий стіл в Windows 7 можна з використанням тих же клавіш або через панель управління відеокартою. При необхідності можна використовувати меню монітора.
Зверніть увагу
Можливість зміни положення екрану залежить від відеокарти, тому у деяких користувачів буде працювати один із запропонованих способів, а у інших другий. В рідкокристалічних моніторах є зручна функція - розворот робочого столу. Якщо повернути екран на 90 градусів, то робочий стіл перебудується з «ландшафтного» формату в «портретний».