Як підключити гарнітуру.

Сьогодні ми поговоримо про підключення до телефонів iPhone гарнітури Bluetooth. В iPhone зазвичай вбудовано 10 антен: по одній для Wi-Fi hot spots, сім для стільникових мереж, Bluetooth і GPS. Мережа Bluetooth використовується як бездротова мережа малого радіусу дії і замінює собою численні дроти, дозволяючи передавати файли та керувати телефоном просто через повітря за допомогою електромагнітних взаємодій, що забезпечує більшу мобільність і незалежність від розеток і джерел живлення, а також не створює плутанину в переплетенні проводів.

Використовується Bluetooth також в комп'ютерах і ноутбуках, або в ігрових приставках, зокрема, для друку на принтері з ноутбука або для підключення до ігрової приставки бездротового джойстика. Залишається тільки підключити гарнітуру, і насолоджуватися технічним прогрессом.В стільникових телефонах використовується для підключення до Інтернету, передачі файлів з телефону на комп'ютер і різних дій з ними, синхронізації і т.п. В iPhone вона використовується тільки лише для підключення і роботи з Bluetooth-гарнітурою, всі інші функції виконує Wi-Fi. Для того щоб підключити гарнітуру і вона нормально працювала, потрібно виконати її пару з телефоном. Воно необхідне для того щоб захистити телефон від випадкового або навмисного прослуховування сторонніми особами. Якби процедури сполучення не існувало, будь мимо проходить людина з включеною функцією Bluetooth в телефоні міг би спокійно чути Ваші розмови. Для кожного телефону і гарнітури процедура сполучення різна, подробиці можна дізнатися з інструкції, але в основному вона включає таку послідовність дій:

  1. Включити функцію Bluetooth на гарнітурі. Це необхідно, щоб вона була виявлена телефоном.
  2. Після цього включити Bluetooth на телефоні. Для цього зайти в «Налаштування», знайти функцію Bluetooth і включити її. Телефон почне пошук Bluetooth-гарнітури в радіусі дії. Якщо все зроблено правильно, назва гарнітури відобразиться на дисплеї телефону.
  3. Натиснути на назві гарнітури. Відобразиться прохання ввести захисний PIN-код з 4 або 6 цифр, він повинен бути введений протягом хвилини. Стандартне значення чотиризначного коду, встановлене виробником, 0000, але його краще змінити на придуманий вами унікальний код. Цей код при сполученні вводиться один раз і необхідний для того, щоб хтось інший не міг до вас підключитися.