Як почистити замшеве куртку.

Вироби із замші виглядають дуже ефектно і елегантно. Багато дотримуються такої думки, що замшеві вироби не практичні в шкарпетки, швидко втрачають свій естетичний вигляд. Насправді, якщо правильно доглядати за замшевими виробами, вони прослужать вам добру службу.
Інструкція
1
Якщо ви зовсім недавно придбали новеньку замшеве куртку , то перед початком експлуатації обробіть її пилососом. Для того, щоб зібрати частинки були на поверхні замші.
2
Якщо під час шкарпетки у вас почали блищати комір, рукава, кишені піджака, почистіть його сумішшю нашатирного спирту і води, змінюючи ватку в міру забруднення. Потім протирають чистою ваткою, змоченою у воді з додаванням невеликої кількості оцту.
3
Щоб довше не залисніли рукава, кишені вашого піджака протирайте його час від часу жорсткою губкою або прогумованої тканиною.
4
При необхідності замшеве куртку періть в теплій воді, не замочуйте, що не викручуйте. Забруднені місця потріть м'якою губкою. Сушіть мокру річ при кімнатній температурі вдалині від опалювальних приладів.
5
Замшеве куртку так само можна гладити, тільки робіть це з виворітного боку через шовкову тканину, при мінімальній настройці терморегулятора.
6
Темні блискучі або жирні плями протирають ганчірочкою, змоченою в розчині соди і нашатирного спирту.