Як налаштувати гарнітуру. Як підключити гарнітуру blueaction.

Для того щоб налаштувати гарнітуру Bluetooth на роботу з мобільним телефоном, або іншим пристроєм, потрібно виконати наступні дії.

Обидва пристрої мають бути включені; На гарнітурі встановіть режим поіска.Для цього потрібно в один і той же час поставити багатофункціональне коліщатко в положення «вгору» і натиснути на кнопку дзвінка для моделі М2500, а для моделі М300М3500 натиснути кнопку відповіді на виклик і опустити вниз ручку регулятора гучності. Тримайте все в такому положенні і не відпускайте, поки не замигають червона і зелена лампочки індикатора. В меню стільникового телефону знайдіть «Пошук Bluetooth гарнітур». Коли пристрій закінчить пошук, необхідно вибрати в меню «M2500 (3000/3500) by Plantronics» .При запиті телефоном пароля, наберіть «0000», і процес налаштування завершен.Прі невдалій спробі проробіть ще раз вище перераховані дії, якщо ж ви остаточно переконаєтеся в тому, що створення пари мобільного телефону з гарнітурою не вдалося, зверніться до служби технічної підтримки Plantronics.

Налаштування телефонів

Siemens S55. Увімкніть телефон і натисніть на клавішу праворуч під словом Menu на екрані, доведіть курсор до Setup і натисніть Select. Користуючись клавішами вгору і вниз, виберіть Connectivity і Select., А потім пункт Bluetooth і клавішу Options, після цього пункт Activate і Select.В меню Bluetooth знайдіть Options, потім Search for і натисніть Access. На екрані з'являться пристрої Bluetooth у вільному доступі. Позначте M2500 (3000/3500) Plantronics і натиснете на Select. Коли телефон видасть запит Пін-коду Bluetooth, наберіть 0000 і тисніть Ок. Nokia 6310. Увімкніть телефон, натиснете клавішу Menu, знайдіть Bluetooth. Тисніть Select, дійдіть до пункту On, потім знову натисніть Select. В телефоні побачите включений Bluetooth.После того, як здадуться всі доступні пристрої, виберіть M2500 (3000/3500) Plantronics. Тиснете Select. Після ще кількох операцій з клавішами знову з'явиться запит Пін-коду. Все так же набираєте 0000 і натискаєте Ok. Ericsson T39. Після включення телефону увійдіть в меню Extras і натисніть Yes. Для того щоб налаштувати гарнітуру, знайдіть Bluetooth, потім пункт Operation Mode і On. Потім, після вибору в меню Bluetooth пунктів Paired Devices, Add Device, Phone Initiates, Headset, телефон покаже всі пристрої Bluetooth, знаходите потім потрібний пункт, набираєте 0000 і тисніть Yes.