Як намалювати букет з квітами.

Разом з весною приходить сезон натюрмортів з квітами . Коли навколо стільки свіжого і різноманітного матеріалу для замальовок, саме час скористатися можливістю і навчитися малювати букет аквареллю.
Вам знадобиться
  • Папір для акварелі, пензлі, простий олівець, ластик, акварель, ємність для води, букет квітів
Інструкція
1
Скомпонуйте букет. Підбирайте квіти різних розмірів, щоб на малюнку вони не зливалися в одну пляму. Також можна зробити букет з одного виду квітів, якщо вони мають незвичайну форму або виразні за кольором і фактурою.
2
Візьміть аркуш паперу для акварелі. Олівцем побудуйте ємність, в якій стоїть букет. Для цього намалюйте горизонтальну і вертикальну осі, симетрично від них проведіть лінії, що позначають межі вази. Якщо вона складної форми, розділіть її подумки на більш прості складові (конус, сфера, циліндр) і побудуйте кожну окремо, а потім з'єднайте їх в одне ціле.
3
Злегка намітьте форму квіток (якщо вони великі) або обриси групи кожного з видів квітів в букет е. Лінії начерку повинні бути дуже світлими, трохи помітними, інакше вони будуть просвічувати через напівпрозору акварель.
4
Починати працювати фарбами можна двома способами. Нанесіть основні великі зони кольору. Потім рухайтеся від загального до деталей, додаючи все більше відтінків. Або наносите акварель, починаючи з будь-якого фрагмента на передньому плані, підбираючи всі складні відтінки відразу. Тільки закінчивши одну зону, приступайте до наступної - найближчої. Варто спробувати обидві техніки нанесення фарби, щоб зрозуміти, в який з них ви працюєте швидше - це немаловажно при виборі саме акварелі.
5
У будь-якому випадку самі квіти позначте спочатку колірним плямою: саме так зорово сприймається густий букет - як оберемок, хмара квітів. Тільки після опрацювання малюнка по відтінкам можна тонким пензлем додати деталі. При цьому потрібно пам'ятати, що точна прорісованності всіх кольорів без винятку може привести до перевантаженості малюнка і необ'ємний зображенню, адже око людини чітко сприймає лише частина об'єкта.
6
В першу чергу напишіть квіти і вазу, потім приступайте до площини, на якій вони стоять. Не забувайте, що колір букет а буде злегка змінювати колір поверхні стола, «змішуватися» з ним.
7
На останньому етапі роботи нанесіть широким пензлем акварель на задню площину за букет ом.
Натюрморт з букетом квітів - одна з улюблених тем багатьох художників у всі епохи. У весняний час, коли все навколо розквітає, як ніколи доречно було б навчитися малювати букети олівцем.
Вам знадобиться
  • - білий чистий аркуш паперу
  • - ластик
  • - простий олівець, добре заточений
  • - циркуль
  • - лінійка
Інструкція
1
На першому етапі роботи намалюйте для майбутніх квіток окружності, а також одну лінію, яка в майбутньому стане стебельком квітки. Всього в букеті буде три квіточки різних розмірів.
2
Почніть накидати в середині квіток схожі на хмари форми. А в центрі цих «хмар» зобразите маленькі окружності. По закінченні цього завдання можна відразу ж приступати до наступного основним та цікавому кроці? малюванню листочків квітів.
3
Починайте зображати пелюстки. Вони малюються досить просто, без присутності загострених кінців. Намалюйте також бутон троянди невеликого розміру вгорі з правого боку. Після цього можна відразу приступати до наступного кроку.
4
Внизу букета намалюйте листочки. Крім того, закінчите малювання бутона троянди: додайте в його середину трохи довільних ліній, щоб вийшов повний полураспустівшіхся бутончік.
5
Перш ніж переходити до останнього кроку, намалюйте кожній квіточці по стеблинці. Як тільки з цим завданням буде покінчено, зітріть всі непотрібні олівцеві лінії, які залишились після виконання першого кроку. Після цього можна приступати до шостого кроку.
6
Зобразіть два нижніх листочка. Втім, їх можна намалювати і більше, якщо двох, на вашу думку, буде недостатньо. Після цього кожен листочок деталізуйте за допомогою дрібних ліній на них і так званих ребер. Потім зітріть всі непотрібні олівцеві лінії, особливо ті, які були намальовані в першому кроці.
7
На заключному етапі ще раз переконаєтеся, що всі зайві лінії були стерті. Уважно подивіться на малюнок. Якщо є відчуття, що потрібно десь додати ще один або кілька квіток або листочків - зробіть це. Ви - художник, отже, вам видніше, яким має бути кінцевий результат. При необхідності готовий малюнок можна розфарбувати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Vbeq9qppPHc