Як налаштувати запалювання ваза. чому свічки на машині чорні.

Від точності регулювання системи запалювання автомобіля залежить робота двигуна. Його потужність, економічність і прийомистість. Рівний рокіт мотора без перебоїв на будь-яких оборотах пестить слух автомобіліста. Домагаються стабільності роботи двигуна, виконуючи поетапну регулювання запалювання: установка зазору на контактах переривника, регулювання кута випередження запалювання, коректування установок під час контрольного руху.
Вам знадобиться
  • - викрутка,
  • - щуп для виміру зазорів,
  • - гайковий ключ на 13 мм.
Інструкція
1
Пропонуємо вивчити всі три етапи регулювань запалювання на прикладі автомобілів «класичних» моделей ВАЗ.
2
На першому етапі регулюється зазор між контактами переривника. В ході попередньої підготовки знімається кришка «трамблера» і зачищаються поверхні контактів. Після чого вони перевіряються на предмет дотику, яке має відбуватися всією площиною, а не їх окремими ділянками. В іншому випадку - контакти акуратно підгинаються, або їх площину підточується надфилем.
3
Потім провертаючи коленвал, необхідно останавліть в той момент, коли контакти максимально розмикаються. Після чого між ними за допомогою щупа встановлюється зазор, рівний 0,35-0,45 мм, щуп при цьому повинен переміщатися між контактами з невеликим зусиллям.
4
Далі знову провертаємо колінвал до мітки «момент запалювання», нанесеною на його шків (не плутати з «верхньою мертвою точкою» - ВМТ). До клеми трамблера, до якої підключений дріт, що йде від котушки запалювання, приєднується контрольна лампочка або вольтметр. Після чого трохи відпускається ключем на 13 мм гайка кріплення переривника-розподільника до блоку циліндрів.
5
При включеному запалюванні трохи повертаємо проти годинникової стрілки корпус трамблера. А після того, як контрольна лампочка згасне, корпус повертаємо в зворотному напрямку, і зупиняємося в момент її загоряння. В результаті чого встановлюється момент подачі іскрового розряду на контакти свічки відповідного циліндра двигуна. Виставивши момент запалювання, гайка кріплення трамблера затягується.
6
Від'єднавши контрольну лампочку або вольтметр, переходимо до третього етапу регулювань запалювання.
7
Для виконання фінальної стадії, пов'язаної з коригуванням запалювання, необхідно виїхати на дорогу. Пересуваючись по рівному ділянці на прямій передачі зі швидкістю 40 км/год, різко натискаємо педаль акселератора і утримуємо її в такому положенні, поки автомобіль не розвине швидкість до 60 км/год. Весь процес розгону повинен супроводжуватися детонаційними стуком мотора (іменований в народі «стуком пальчиків»).
8
Якщо детонація двигуна припиняється на зазначеній швидкості, а подальший розгін не супроводжується зазначеним стуком, то це свідчить про правильно відрегульована, запалюванні. Будь-які відхилення вимагають внесення коригувань в регулювання запалювання. За допомогою октан-коректора необхідно домогтися припинення детонаційних ефектів двигуна по досягненні швидкості руху, рівній 60 км/год.
Зверніть увагу
Під час ходових випробувань автомобіль повинен володіти повною масою.
Корисна порада
Необхідно враховувати якість заправленого палива. Тому заправляйте автомобіль тільки на перевірених АЗС.
Досвідчені власники вітчизняної «класики» добре знають про всі примхи цього винаходу російського автопрому. А новачкам багато що може бути невтямки, наприклад те, як виставити запалювання ВАЗа. Це не дуже складно, якщо в загальному і цілому автомобіль налаштований і працює вірно. Розглянемо метод «польовий» настройки запалювання на ВАЗі, без використання спеціальних приладів.
Вам знадобиться
  • - автомобіль ВАЗ (01-07 моделі)
  • - гайковий ключ на 13
  • - пряма ділянка дороги, де можна їхати 60 км/год
Інструкція
1
Отже, симптоми. Перегрівається двигун, погана динаміка розгону, чути дзвін в двигуні на низьких і середніх оборотах, на холостому ходу машину трусить. Таке буває не тільки через неправильно налаштованого запалювання, справа може бути в паливній системі, в якості бензину, в настройках карбюратора і так далі. Однак найпростіше в такій ситуації перевиставити запалювання, щоб виключити один варіантів причин неполадок, і рухатися далі.
2
Заводимо двигун, прогріваємо його до робочої температури. Відкриваємо капот і озброюємось ключем на 13 мм. Двигун не вимикаємо. Встаємо з лівого борта автомобіля і дивимося на трамблер (це така штука, з якої до двигуна йде чотири товстих дроти, і один такий же - до невеликої котушці). Трамблер вставляється в двигун і кріпиться притискної дужкою, на якій ви побачите гайку, вона-то нам і потрібна. Послабляємо її так, щоб можна було провернути трамблер, взявшись за кришку.
3
Повертайте трамблер. Ви помітите, що обороти двигуна зменшуються і збільшуються залежно від положення трамблера. Зараз потрібно зловити момент, коли обороти будуть найбільш високими і максимально стабільними. Зафіксуйте гайку і сідайте за кермо. Тепер вам потрібно трохи проїхатися. В момент, коли швидкість буде в районі 60 км/ч, переключитися на четверту передачу і різко до упору натиснути педаль газу. До слова, робити це бажано в тиші. Якщо двигун відповість «бадьорим басом» і впевнено почне набирати обертів, то все в порядку. Якщо ви почуєте звук детонації (дзвін «пальців», це схоже на частий металевий стукіт), значить, запалювання занадто раннє. А якщо при різкому натисканні газу послідує провал, і двигун буде «вити» і ледь-ледь набирати обороти, значить, запалювання занадто пізніше.
4
Отже, ви визначили, наскільки чітко налаштоване запалювання. Зупиняємося, відкриваємо капот і знову послабляємо гайку на трамблере. Якщо запалювання було раннім, то трамблер потрібно на пару градусів повернути проти годинникової стрілки. Якщо занадто пізніше, то навпаки, за годинниковою стрілкою. Повертайте трамблер дуже акуратно, легким рухом. Після регулювання закріпіть гайку і повторіть пробний пробіг. Якщо регулювання знову виявиться недостатньою, знову проверніть трамблер, на цей раз на ще менший кут. Повторюйте процедуру до тих пір, поки результат не наблизиться до ідеального.
Зверніть увагу
Якщо описані проблеми в роботі двигуна тривають і після регулювання запалювання, або регулювання не вдається, значить, причину недуги слід шукати в іншому місці. Можливо, справа в карбюраторі, неякісному бензині, або в несправних свічках, котушці, датчиках трамблера (вакуумного і відцентровий).
Корисна порада
Результат, близький до ідеального - це коли при різкому натисканні педалі газу на четвертій передачі при швидкості 60 км/ч «пальці» дзвякають не більше двох разів.